Sayfa 340/1009 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Yine de yeis ve yilginliga kapilmamak lazim.

Bizim vatanimiz, Kurtulus Savasinda daha da caresizdik.

Yine basaracagiz ve yeniden kuracagiz.

Bu defa cok daha bilincli kadinlarimiz var. Labratuvar deneyiminden gecmis genclerimiz var.

Artik dincinin kim oldugunu iyi biliyor butun ulus.

Ulkucu mafyayi iyi biliyor.

Cikari icin her turlu kutsalini satanlari iyi biliyor.

Gul gibi docenti torbacilara infaz ettirenleri iyi biliyor.

2. https://twitter.com/BoraOzkent/statu...316851200?s=20

Para Uzakdogu Asya ya kaydi.Toplami sifir olan oyun Asya arti ise digerleri eksi yyaziyorlar.

3. AKP li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın davalarının lideri olduğunu öne süren Soylu, şunları kaydetti:

Ayasofya yı bizimle tekrar buluşturan liderimizdir. Davamız büyüktür ve bizden sonraki nesillerin omzundadır. Ne kadar kesif mücadelelerin içerisinden geçsek de bedenimiz ne kadar yorgun olsa da ben değil biz demenin zamanıdır. Büyük bir davayı şahsileştirmek, milletvekili olmak ya da olmamak, nereden olmak ya da olmamak tartışmasının içerisine girmek, yüzyılın seçiminde hele de asrın felaketinde, davaya sahip olmamak, onu anlamamak demektir. Biz, davamızın neferleriyiz. Geleceğin güçlü Türkiye si, davamızın omuzlarında yükselecektir."

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...lmamak-2064772

Biz diyecekmisiz.

Dava ya sahip olacakmisiz.

Ulan, senin davan, hirsizlik yolsuzluk soygun, cokme, uyusturucu kacakciligi.

Neden sahip cikacagiz, hirsizmiyiz biz.

4. Büyük sermaye gruplarından başlayan, muhtelif özel kuruluşlarda da hissedilen bir hareketlenme söz konusu diyen Müderrisoğlu, yazısında Sanıldığı gibi seçime ilişkin merak değil bu. Seçimin gidişatını öngörme heyecanı hiç değil. Masa ve Sofra ya açılım yapma, finanse etme, cesaretlendirme faaliyeti ile karşı karşıya olduğumuz açık gerçek! ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Masa ve Sofra ya açılım yapma, finanse etme, cesaretlendirme faaliyeti ile karşı karşıya olduğumuz açık gerçek! mis.

Daha 50 gun var, gonder savcilari tepelesinler yureginiz yetiyorsa.

5. Kredi kartı ile ilgili bilgi vermiş olayım. BDDK kredi kartları limitini toplam gelir yada maaşın 4 katı ile sınırlandırmiş. Başka bankaya maaş taşıma yada başka bor nedenle kredi kartı limitini düşürdüğünüzde maaşınızın yada gelirinizin 4 katından fazla limit alamazsınız. Benim daha önce maaşımın 15 katı kadar limitim vardı. Bunu biraz azalttım sonra. Daha sonra bankaların kredi kartına taksitli nakit avans formülü ile bütün kredileri kapattım. Hatta başka bankaya maaşımı taşıdım şuan taşıdığım banka limitten sebeple kredi kartı vermedi. Şuan taksitli alışveriş ve nakit avans olarak kullandığım limit maaşımın 7 katı kadar. Kalan limiti de kredi kartı hesap kesim tarihinden sonra kullanıp devam edeceğim. Kredi yoluyla para çekmenin maliyeti %2,5-%3 arası iken nakit avans olarak çekmenin maliyeti %1,36. %50 daha kârlı bu yol şayet limitiniz varsa.

6. Yeni bir çalışmaya göre 190 banka SVB tarzında batabilirmiş.
    2:00
    https://www.youtube.com/watch?v=ut3w15BAML8
    Is Your Money Safe During Bank Failures?; Study Highlights Mass Bank Collapse Risk | CLIP

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kredi kartı ile ilgili bilgi vermiş olayım. BDDK kredi kartları limitini toplam gelir yada maaşın 4 katı ile sınırlandırmiş. Başka bankaya maaş taşıma yada başka bor nedenle kredi kartı limitini düşürdüğünüzde maaşınızın yada gelirinizin 4 katından fazla limit alamazsınız. Benim daha önce maaşımın 15 katı kadar limitim vardı. Bunu biraz azalttım sonra. Daha sonra bankaların kredi kartına taksitli nakit avans formülü ile bütün kredileri kapattım. Hatta başka bankaya maaşımı taşıdım şuan taşıdığım banka limitten sebeple kredi kartı vermedi. Şuan taksitli alışveriş ve nakit avans olarak kullandığım limit maaşımın 7 katı kadar. Kalan limiti de kredi kartı hesap kesim tarihinden sonra kullanıp devam edeceğim. Kredi yoluyla para çekmenin maliyeti %2,5-%3 arası iken nakit avans olarak çekmenin maliyeti %1,36. %50 daha kârlı bu yol şayet limitiniz varsa.
    Kredi yoluyla para çekmenin maliyeti %2,5-%3 arası iken nakit avans olarak çekmenin maliyeti %1,36.

Yalniz birini 36 ayda geri oduyorsun ama Kredi Kartini azami 5 taksitte.

Yaniliyormuyum.

Sayfa 340/1009 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •