Sayfa 999/1009 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,985 - 7,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Büyükler bankalar ithalatçı hariç zaten altın dolar alamıyor. Vatandaşın altın dolar almasından niye rahatsız oluyor ki o zaman şunu anlarım ya üç beş dolar satacak kadar da dolar yok. Ya kkm ilk çıktığında ki gibi ara gazını alacaklar.
    Altını ithal ediyoruz yani cari açık artıyor. Rezerv ekside. Vatandaş döviz bulamadığında altına yönelir. MB'den karşılanıyor şimdilik ama sürdürülebilir bir durum değil... ya bu ekonomik politikalaran vazgeçilir.. ya da yakında kuyumcular kepenk indir

2. Gemisini kurtaran kaptan dönemine girdik.

Ekonomik olarak herkes kendi totosunu kollamaya bakacak.

Ya bu arada sn Batman nerelerde?

3.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Altını ithal ediyoruz yani cari açık artıyor. Rezerv ekside. Vatandaş döviz bulamadığında altına yönelir. MB'den karşılanıyor şimdilik ama sürdürülebilir bir durum değil... ya bu ekonomik politikalaran vazgeçilir.. ya da yakında kuyumcular kepenk indir
    Altın ile ilgili alım satım farkı açıldığında almak ve satmak zorunda olanlardan dolayı işlem az olsa dahi, daha fazla kazanç elde etmeleri olasıdır.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Takasbank, tcmb menkul kıymet tesisi
    tebliği'nden muaf olup bu konu ile ilgili olarak aracı kurumlarımıza
    kullandırılan kredilerde bir daralma söz konusu değildir.

Kamuoyuna
    saygıyla duyurulur.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Yukarıda yazdım..

Bir borsada bankalar tabana yapışıyor ise likidite sorununa işaret eder...Öncü göstergedir....Sonra sabit tutulan yeşil soğan benim neyim eksik der...O da koşmaya başlar...MB yayınladığı genelgeyle sorunu tetikledi...2000 de de MB tetiklemişti...

2000 yılına hoş geldiniz gençler
    Gençleştik o zaman. Büyüksün Reis. Zamanda yolculuk hemde ülkece...

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Gemisini kurtaran kaptan dönemine girdik.

Ekonomik olarak herkes kendi totosunu kollamaya bakacak.

Ya bu arada sn Batman nerelerde?
    Gothamdadır..

7.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Baza altı, yorgan yastık kılıfı... ve evde sürekli birinin bulunması...
    Altınları öyle yerlere koyarsanız dedektörle hemen bulunur. Metal bir kutuya ya da büyük ağır metallerin yanına arasına (beyaz eşya, kalorifer, Kazan, borular vb) yerleştirmelisiniz. Ben altınları alet çantasının bir köşesinde çivilerin içinde metal bir kutuda saklıyorum.
    Bir ara da kuyumcu akraba dükkandaki kasalarında saklıyordu benim için.
    Kafayı takarsanız büyük miktar da varsa en iyisi faraday kafesidir.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bankalar harici yastık altı önerileriniz nedir ciddi olarak önerilerinizi merak ediyorum
    kiralık ksa benc egüvenli ve yeterli 25 yıla yakındır kullanırım hiç sıkıntı olmadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 999/1009 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •