Sayfa 927/1009 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,030
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ama doğruya doğru bu seçimde reisin canını çok sıktınız.Adam eyt yi çıkarmak zorunda kaldı,bir ton zam yaptı,devlete personel aldı,bunların maaşları paraları ödenecek,işi uzattığınız için doların baskılanması için bir kaç milyar dolar daha gidecek,baya bir seçim ekonomisi uygulattınız hem cari açık hem bütçe açığı patladı,kasa da tamtakır,bu paralar nasıl ödenecek,köprü otoyol hastane zorunlu ödemeleri var,rusyanın doğalgaz borcu var,swapların vakti de yakında gelir,borsadan şurdan burdan çıkan para da dolar alıp gidiyor,reis bunları nasıl ödesin,seçimden sonra pamuk eller cebe,darılmaca gücenmece yok diyecek.Az kaldı bir ay sonra görürüz ortalığı.
    Off be abi ya .Ruhen sıkılıyor insan.

Not: "İdiocracy" tamamdır.Yalnız "Dont look up" epey ilerde.
    Aslında güzel yıllar.Düşünen insanın problemi olabilir sadece.
    "Time machine " daha gerçekçi.Orada yönetici tayfa var burada yok.Kesip kesip yiyorlardı.Çiğçiğ miydi pişiriyorlarmıydı unuttum yaş itibariyle.34 yıl olmuş kitabını okuyalı.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Şu anda pek farkedilmiyor ama bu seçimden sonra artık bildiğimiz ülke değiliz,sonuna kadar onayladığımız arkasında durduğumuz bir başkanlık sistemi ile yönetilmeye devam edeceğiz .Beş yıl daha her şeye o karar verecek,modern padişahlık gibi bir şey.Aslında bizim halkımıza ters mi bence değil,şurda zaten 100 yıl öncesine kadar bu sistemle yönetiliyorduk.Tek fark var padişahımızı kendimiz seçiyoruz.Bu kadar yetki tek adama verilirse olmaz.Biz olur diyoruz ,göreceğiz bakalım neler olacak.

Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Off be abi ya .Ruhen sıkılıyor insan.

Not: "İdiocracy" tamamdır.Yalnız "Dont look up" epey ilerde.
    Aslında güzel yıllar.Düşünen insanın problemi olabilir sadece.
    "Time machine " daha gerçekçi.Orada yönetici tayfa var burada yok.Kesip kesip yiyorlardı.Çiğçiğ miydi pişiriyorlarmıydı unuttum yaş itibariyle.34 yıl olmuş kitabını okuyalı.
    Bazen düşünüyorum da reis great reset e giderken en uygun adam mı acaba.Malum dehşet bir kaos yaşanmadan reset atılamaz.))))))))

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yeni dönemde, bankalara ne tür yeni kurallar, yaptırımlar, menkul kıymet tesisi, komisyonlar, cezalar gelecek belli değil.
    Bu belirsizlik var.
    Piyasada ki para babaları seçim sonucunu beğenmedi...Yabancısı yerlisi hiç fark etmiyor....Birde milyndan fazla KY piyasaya soktular şimdi onlarıda Kurban niyetine kesiyorlar...

Siyasal islamcıların CHP listesinden girmesine uyanamadım.a.q.

Neyse şahsım adına %40 paramın üzerine soğuk su içtim...30 yıllık borsa hayatımda ilk kez hata yaptım...

5.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Millet ittifakı adayı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olsaydı, HDP dışarıda kalıp tamamen milliyetçilik tandanslı bir kampanya yürütülse bile oylar 48'i geçmezdi emin olun. çok dert etmeyin.

Anadolu'yu, Karadeniz'i ve insanlarını tanımak gerekiyor. Değiştirmeye çalışmayın, umut etmeyin.
    Kurtarıcı KK şimdide Atatürk ile aynı kefeye konar olmuş vah ki vah.

6. 28 Mayıs 2023 C.Başkanlığı seçimlerinde oyunuzu hangi adaya kullanacaksınız?
    Evet tahminleri alalım...
    Aşağıdaki linkte
    Saygılar/Başarılar
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...10#post6420210
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Elimdeki 1 Euro’nun değeri en az 28 TL.
    Bu seviyeye gelince % 25’ini bozabilirim.
    28 olunca hatırlatırsanız sevinirim.

Sayfa 927/1009 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •