Sayfa 847/1009 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Tcell AKP yönetimine geçtiğinden beri evdeki tüm hatları Vodafona aktardım hala oradan servis alıyorum...

Bu yıl Kurbanda KK kazanırsa Memlekete gidip danaya girecem Dana fiyatları da uçar a.q

KK kazanırsa yeşil soğandaki suni değerleme ortadan kalkacağına inanıyorum..Poz usd olunca

Bu arada borsada da KK kazanacağını düşünerek Mega trende oynuyorum..Daha önce de AKP ye oynamış mega trendde güzel kazanmıştım...

Ayrıca KK kazanırsa GSMH dan Devletten maaş alan kesime daha fazla aktarım olacağına inanıyorum bu durumunda memur /emekli kesimin alım gücünde ciddi iyileşme olacağına inanıyorum...
    Mega trend hangi tip hisseler ?

2. Kripto tether de yüzde 3 yükseliş var,birileri tüymeye çalışıyor galiba.Hesaplar tespit edilip,gereği....
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Mega trend hangi tip hisseler ?
    2001 de ki dolar bazlı dibini AKP döneminde 20 yıllık döngü sonrası deneyip dipten dönen hisseler var.Bunlar spek hisseside değil...Ben pozumu almış bekliyorum...Kısmet bakalım...

4. Ben bu gün gözümle gördüm döviz büfesi ağzına kadar doluydu.

5.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Şu ana dek görülen rekor makas bu sanırım kapalı piyasa olmasının da etkisiyle

Yapı Kredi Bankası

Sayın Mombasa Kampala paylaşmış.

Yok amk denilecek bir makas.
    5 Liralık makas mı olur.%25 oranlı makas.
    İleride yabancı yatırımcı bunları görür ise gelir mi.İstediği zaman ve yerden çıkamıyacak ise.

6. Doğru yere bakmazlarsa rekor gibi gelir...

Memento mori

7. Deniz 43 hocanin verdiği bilgiye göre -75 e yaklaşmış. Seçim ikinci tura kalırsa fişi çekmeye ramak kaldı

8. Kabaca -75 rezerv +20 milyar dolar Rusya BOTAŞ+ 20 milyar dolar da fiziki olmayan altın da bekliyor+110 milyar dolar kkm+ 40 milyar dolar cari faize+ hiç cari açık vermesek durum bu.

Sayfa 847/1009 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •