Sayfa 472/1009 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yalnız adamın yaptıkları ile soyadı arasında ciddi bir çeliski mevcut , kaderin cilvesi mi desek , bilemedim.

Güzel bir gözlem olmuş. Çok dikkatlisiniz.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    6.000 kişi daha artmış
    Geçeden beri 36.000 daha artmış. 200.000 olmuş neredeyse
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Asılsız şayia kısmı külliyen yalan. Adam bu ekonomiden ben sorumlusuyum ben ekonomistim gibi cümleler kurdu. Buda bu ekonomiden siz sorumlusunuz dedi. Yani adamın dediğini tekrar etti.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Aynisi benim de basima geldi.
    Betonarme binalarin ömrü 50-60 yıl.
    Yani yillik 2% amortisman bedeli koymak lazim.
    Dairenin insaat maliyeti 2 milyon olsa senede 40 bin tl sirf amortisman tutar.
    Kira vergisi zaten iki aylik kirayi goturuyor.
    Eve verilen kullanim zararlarini, vergileri, dask'ı vs giderleri saymiyorum....
    Kiraya verirken en az 2 kira pesinat, 2-3 yıl sonrasi icin tahliye taahhutnamesi alinmasi gerekıyor.
    Böyle başa böyle traş...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Babamın kiralık eviyle uğraşıyorum. Gariban dedik her türlü idare ettik. Kendi isteğiyle evi boşalttı. 2 ay öncesine kadar 1000-1250 ye oturdu. Eve verdiği hasar üç yıllık kira bedeli. Sonra da ev sahipleri insafsız oluyor. Evet bende 4,5 yaptım yıllık peşin teklif edenler var.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5. Herkese selam saygı sevgi, uzun bir aradan sonra tekrar geldim. Havada tek bulut yok güneşlikken sel olacağını düşünen ben 5 liradan beri fiziki $ tutuyorum Ne borsa ne kredi ne faiz anlayacağınız. Ayrıca pandemi döneminde ihtiyacım dışında olan 1+1 dairemi sattım 350KTL daire şu anda 1,750 TL ( Moralim bozuk beklemeye devam. Halet-i ruhiyemi siz forumdaşlarla paylaşayım dedim.

6.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Aynisi benim de basima geldi.
    Betonarme binalarin ömrü 50-60 yıl.
    Merhaba,

TMMOB İnşaat Mühendisleri odası 2. Başkanının açıklaması vardı.

1975’te bile yapılmış olsa EĞER o yıl ki kurallara uyarak, malzemeden çalmadan yapıldı ise

Bir binanın ömrü 75-100 yıl arasıdır demişti.

7. ...Haberde adı geçen şahıs, bakanlığımıza direkt randevu alarak değil üçüncü şahıs yanında gelmiştir. Bu gibi durumlarda kişilerin Genel Bilgi Toplama Sistemi nden bilgilerine bakmak gibi bir uygulamamız yoktur. Ziyarete ilişkin tüm ayrıntılar daha önce Barış Pehlivan ile paylaşılmış olup adı geçen şahıs ve hakkındaki iddialarla bakanlığımızı ilişkilendirmek iyi niyetli bir yaklaşım değildir. Kaldı ki bakanlığımızın çocuk istismarına ve bu konudaki iddialara karşı tutumu ve mücadelesi kamuoyunca malumdur.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

NE YAPACAKSINIZ ?

Bakanlığın açıklamasının ardından sosyal medyadan bir paylaşım yapan Pehlivan, SS te de yazdık: Çocuğa tecavüz şüphelisi Sadullah Alagöz, Aile Bakanı Derya Yanık ile görüşmeye hâkim Ömer Azküçük ile geldi dedi ve şu soruları sordu:

Kafeler işleten, çocuğa tecavüz şüphelisi bir işadamı neden aile bakanı ile görüşmek istedi?

O görüşmenizde neler konuştunuz?

Hâkim Azküçük, yanında Alagöz ü getirme gerekçesini bakan Yanık a nasıl açıkladı?

Bundan sonra ne yapacaksınız?

8. Kaldı ki bakanlığımızın çocuk istismarına ve bu konudaki iddialara karşı tutumu ve mücadelesi kamuoyunca malumdur.

Diyor Sn.Bakan.

Kamuoyunca malum olan, bazi tarikatlar ve Kur'an kurslarina ayyuka cikan cocuk tecavuz ve istismarlaridir.

Demek istiyor ki, boyle bir sey olmadigini kamuoyu biliyor.

Peki,bu cocuk istismarcisi, yanina Hakim'i alip, neden gorusmeye geliyor.

Kirletilen o cocuk hepimizin evladi, sadece ailesinin degil.

Bari sus cevap verme, unutulsun.

Bir de cevap veriyor, utanmadan.

Sayfa 472/1009 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •