Sayfa 733/1009 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    İnce'nin posasının çıkmasıyla son 1 haftadır bazı yerlerden sürekli Sinan Oğan haberleri ve övgüleri servis edilmeye başlandı. Sinan Oğan'ı takdir ettim siyasi hayatımızda bulunması gerekli bir figür lakin bu seçim 2 adaylı başka aday yok. Tek amaçları millet ittifakından oy kopsun da kime giderse gitsin 2. turda işi çözeriz.
    Sınan Ogan MHP den ve RTE ye oy vermek istemeyen sağdan alır.

2. RTE ye MV ve CB yolunu açan Baykal. Baykal'ın kızı akp den aday. Baykal'ın adamı ağrı belediye başkanı. Diğer adamı Kılıçtaroğluna karşı aday, malum zatın eleştirdiği baro başkanı Kıbrıs büyükelçisi. Çok ağır hakaret ve ithamlarda bulunan bohçaci yanında tuzluk, Ecevite o kadar hakaret eden diğeri de tuzluk aklıma bütün partileri malum zat mi yönetiyor diye geldi.

3. Benim akünün fiyatı %10 dan fazla artmış USD yi 22 den fazla hesaplamış

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Pasaportta kktc damgası olursa rum tarafına ve yunanşstqna geçemiyorsun. O yüzden nüfus cüzdanı kullanmak daha mantıklı. Bence nüfus cüzdanı ile geçiyırdu ama yurtdışı çıkış yasağı olduğundan çıkamadı
    Rum'lar bu konuyu kapattılar sanıyordum. Durum öyle iken zamanında KKTC'de bulunduktan sonra Yunanistan'a tatile gitmek için pasaportumu yenilemiştim hatta.
    TR'den kimlikle geçip KKTC'den rum tarafına geçip bilet almak sorun. Rum pasaportuna sahip KKTC'liler bilet alabiliyorlar. Yoksa TR üzerinden uçmak lazım oluyormuş.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Sınan Ogan MHP den ve RTE ye oy vermek istemeyen sağdan alır.
    Benim pencereden bakınca 2 tane Recep ,1 Tane Tayyip 1 tane de KK seçime giriyor...Muhalif olduğunu söyleyenler ya receplere oy verecek ya da gerçekten Muhalefetin adayı KK ya ...Muhalif geçinen ve Receplere oy vermek isteyen bence direk Tayyibe oy atsın..

6. Devlet memuru bir arkadaş araba almak için birevime girmiş düzenli ödemeleri yapmış adamın parayı alacağı gün iki defa altı ay ertelenmiş en son veremiyoruz demişler ve parasını vermemişler. Adamın alacağı araba uçtu para pul oldu.

7. 4/4 akp
    ama soslu ama etli o fasulye yenecek...
    ex akp vs akp

stratejik derinlik.

** boş geçicem.
    Memento mori

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim pencereden bakınca 2 tane Recep ,1 Tane Tayyip 1 tane de KK seçime giriyor...Muhalif olduğunu söyleyenler ya receplere oy verecek ya da gerçekten Muhalefetin adayı KK ya ...Muhalif geçinen ve Receplere oy vermek isteyen bence direk Tayyibe oy atsın..
    Benim arzum da kk artık bitsin bu zulüm kk gelmezse açlıktan öleceğiz

Sayfa 733/1009 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •