Sayfa 903/1009 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ben yılın yorumunu yapayım

BUNDAN SONRA EKONOMİDE OLACAKLARİ HERKES HAK ETTİ AKP YE OY ATANLARDA K.K. YE OY ATANLARDA EN AZİNDAN BUNDAN SONRA KİMSE SUÇSUZ DEGİL HEPİMİZ BİRDEN HAKKİMİZLA BELAMİZİ BULACAGİZ KOTU GUNLER GERİDE KALDİ ARTİK DAHA KOTU GUNLER GELİYOR
    bende günün yorumunu yapayım.

tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksiniz.

öneririm fiyatı uygun.

https://www.amazon.com.tr/dp/B093PX1...7&linkCode=asn

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku

öneririm fiyatı uygun.

Alışmadı mı daha bu kadar zamandır?

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku

öneririm fiyatı uygun.

Vazelin kullanıyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Hâlâ halka koyun diye aşağlama..

karpuz kabuğu kadar içsel değer yok..
    koyun diyenler bilumum fetöcü, şeriatçıyı meclise soktu. bazısının bundan haberi bile yok. acaba kim koyun?

AKP seçmeninin en azından partisinden o veya bu şekilde bir kişisel menfaati var. ahlakidir değildir ayrı konu.

5. Ben encok MHP nin oyuna şaşırdım ben baraja yakın bekliyordum. O adama verenler nasıl veriyor son gafları söylediği o saçma şarkı (2 keklik) çok ilginç çok.

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar KK, CHP seçmeni, savunan bizler vs. tamam ne derseniz kabulde. Kalanı çok mu normal abi Bahçeli seçim sürecince ne anlattı ne projesi vardı nasıl hitap etti de bu oyu aldı. Böyle bir durumla nasıl baş edersiniz?

KK seçim boyunca ne ince'ye sataştı, ne oğan'a, sadece AKP'yi eleştirdi, bir sürü vaat verdi(mantıklı-mantıksız), sektör sektör proje açıkladı yani ne yapabilir bir siyasi bu kadar gömün tamam ama tek gariplik KK mı?
    turkıye sag secmen agırlıklıdır. chp 40 senedır 23 27 bandı bu hep boyle ataturkgelse degısmez .makus kader ismet ınonu bıle kaybettı secımı dp ye ...bu degısmez ..yapcak bısey yok .
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    turkıye sag secmen agırlıklıdır. chp 40 senedır 23 27 bandı bu hep boyle ataturkgelse degısmez .makus kader ismet ınonu bıle kaybettı secımı dp ye ...bu degısmez ..yapcak bısey yok .
    Asla katılmıyorum sayın lambert kader filan değil bir gün değişecek bunun için CHP nin değişime açık olması lazım. Gerçek Atatürkçü kimliğine burunmeli CHP gecekten şu an Atatürkçü kimliğinde mi? Önce fabrika ayarlarına dönmeli enseyi karartmanin manası yok önce kaliteli bir lider lazım.

Atatürk'ün teröre olan öfkesi şu an CHP li k.k. de asla yok.

8. Yeşildağ videolarıda etki etmemiş hiç.

Sayfa 903/1009 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •