Sayfa 5/33 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 262 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Züğürtler geyik laklak kıraathanesi

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    2,5 ltre cocacola geçen aylarda 19 TL idi bir kaç tane aldım, sonra 23 TL oldu bugün yanılmıyorsam 29 TL olmuş. Şeker fiyatları ise 5 Kg 105 TL, yani şeker fiyatı düşmüş ama cocacola fiyatı çok artmış. Şeker fiyatı yüksek iken bir ara cocacola zero, klasik kolanın çok altına idi.

Depremden kurtulan çocuk cocacola istedi dikkatimi çekti.
    Ramazan'a az kaldı. Şuan dayakla tedbir var. Ramazandaki talep fiyatları yükseltecektir. Bundan sonra afaki fiyatlar görmeye hazır olun.

2.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    aklıma yattı.su ve bulgur ikilisi hayatda tutabilir.
    Maraş tarhanasıda olmazmı ki abi.ben onu katı haliyle cips niyetine yiyorum.Besleyiciliği nedir bilemem ama.
    Ben yapılırken çiğ tarhanayı severdim sonra karnım ağrırdı.
    Çok bilgim yok belki kaynatılıp kurutulan cinsi de vardır.

Yabancı bir sitede çocuğunuza cereal ( mısır cipsi vs) yerine Türk bulgurunu sevdirin demişler.

Yoğurdu ABD'ye sevdiren adam zengin oldu, bu bulgur işi de tutabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Komşum sordu, en çok neden korkarsın, misafirden dedim, Allah'tan korkunun belirli bir sınırı var, misafir farklı.
    Abi tek başına kalabalık misafir ağırlamak özellikle yemekli bir bekarın matematiksel altından kalkacağı iş değil.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Komşum sordu, en çok neden korkarsın, misafirden dedim, Allah'tan korkunun belirli bir sınırı var, misafir farklı.
    Tamam abi sorun yok.Sen de haklısın.5 kg şeker 105 tl olunca...
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5. Bir insan ne kadar akıllı ise o kadar beceriksiz olur bence. Teori ile pratik farklı oluyor.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi tek başına kalabalık misafir ağırlamak özellikle yemekli bir bekarın matematiksel altından kalkacağı iş değil.
    Sende haklısın.Bende sana sn ariston abiyle gelirim.Emrivaki hem de.Nasılsa deprem günü davet etmişdin bugune nasipmis

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bir insan ne kadar akıllı ise o kadar beceriksiz olur bence. Teori ile pratik farklı oluyor.
    Abi ben istisna olabilirim.
    Hem beceriksiz hem akılsızım ben.

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Tamam abi sorun yok.Sen de haklısın.5 kg şeker 105 tl olunca...
    Rahmetli annem bu işleri iyi becerirdi, ben misafiri o yüzden eskiden severdim.

Misafir gözü ile eve bakınca her şey dağınık, düzensiz, eksik vs olabiliyor, tek başına olunca neyin neden orada olduğuna veya olmadığına dair bir bahane hep oluyopr.

Sayfa 5/33 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •