Sayfa 3/21 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 162 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AKFYE - Akfen Yenilenebilir Enerji A.Ş.

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Bende 1000 e 11
    Evet dağıtım oranı %1.1 olarak gerçekleşmiş, bunda şirketin yurt içi bireysel yatırımcılara %20 gibi az bir pay ayırması etkili olmuştur,

ben oransal olduğu için 2 kurumdan başvurdum. Garanti ve Tacirler.
    Garantide hisse halka arz menüsü gitmiş, görünmüyor internet şubesinde. TAcirlerde de hem param yok olmuş hemde talebim.
    Sanırım 1-2 saate düzelir, umarım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. 10 tane geliirse iyi [SIZE=7][/SIZE]
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. %1.1 geldiği için şükretmeli miyiz yani bu durumda? az çarpılacağız anlamında 111 lotumu okşamaya başlayayım hemen, iki-üç tavan sonra dayanamaz çakarlar kesin...

5. Numara yoksa 10 tavandan önce bozulmaması lazım.Bozulursa numaranın büyüğü var demek.Sirket çalışanına bu kadar lot ayrılması.Patron çocuklar ve man adası olayı.Yabanci yatırımcıara ne istedilerse vermişler.Bakalim akfgy sonrası bunda patron biraz imaj düzeeltebilecekmi,Resmen sprk tahtasi gibi olmuş.Yabancı yatırımcı olayı baya bir muamagali.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    Numara yoksa 10 tavandan önce bozulmaması lazım.Bozulursa numaranın büyüğü var demek.Sirket çalışanına bu kadar lot ayrılması.Patron çocuklar ve man adası olayı.Yabanci yatırımcıara ne istedilerse vermişler.Bakalim akfgy sonrası bunda patron biraz imaj düzeeltebilecekmi,Resmen sprk tahtasi gibi olmuş.Yabancı yatırımcı olayı baya bir muamagali.ytd
    1.derece yakınlar 6 ay şaşmamalı.ytd

7. %20 gelir belki....
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 3/21 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •