Sayfa 8/21 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 162 madde; 57 - 64 arası.

Konu: AKFYE - Akfen Yenilenebilir Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    akfye i , 2 şirketi ile mi borsa da işlem yapıyor. bilgisi olan arkadaş yazarsa, sağolun..
    akfgyo ve akfye , başka şirketi işlem yapıyor mu ?
    Daha önce akfen holding vardı havlu attı çekildi

Erkan Erciyas 5 milyonluk lot satmış. 1 haftada lot satıyorsa 1 ay de ne yapmaz. Ben bu kağıtta yokum ama siz bunu yatırım tavsiyesi olarak almayın...

3.  Alıntı Originally Posted by yanak Yazıyı Oku
    Erkan Erciyas 5 milyonluk lot satmış. 1 haftada lot satıyorsa 1 ay de ne yapmaz. Ben bu kağıtta yokum ama siz bunu yatırım tavsiyesi olarak almayın...
    Zaten alamazsın.
    Her gün tavan.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Zaten alamazsın.
    Her gün tavan.
    Kurumsalın malı yarın %100 oluyo, alana tutana hayırlı bereketli olsun..

5. Bugün alım fırsatı verdi....
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6. 1 yil boyunca ortak satisi olmayacak seklinde idi halka arz sartlari .... oyle hatirliyorum Astor gibi olmasin ki .. Ben halen satmadim bekliyorum bakalim ne olacak

AKFYE günlük, alan almış, satan satmış, toplamda 158 milyon lot işlem gerçekleşmiş, aşağıda 20.20 fiyatı görmüş, şu anda tavanda 13.933 yatırımcı 10.8 milyon lotla alış bekliyor,
    Son düzenleme : berkimcans; 27-03-2023 saat: 16:38.

Alıntı Originally Posted by paradigma Yazıyı Oku
    1 yil boyunca ortak satisi olmayacak seklinde idi halka arz sartlari .... oyle hatirliyorum Astor gibi olmasin ki .. Ben halen satmadim bekliyorum bakalim ne olacak
    Satan ortak değil, akfen inşaat genel müdür yardımcısı. Patronun kankası yani, al gülüm ver gülüm

Sayfa 8/21 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •