Sayfa 277/1011 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Karanlık odada Ftse değişimleri oldu. Bazılarını satıp bazılarını aldılar. Ufak şirketler girdiği için babaları satmak zorunda kaldılar, karanlıkta da alıcı olmayınca ya da Yfas yamyamı alttan karşılayınca şelale oldu Bist30. Pazartesi daha iyi açılır Bist30 ama sonrasını bilemem. Piyasa güven vermiyor. Altın 1989 kapattı. 200$ marj yaptı nerdeyse 1 haftada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    Bu işi karanlıkta tabana kadar abanarak yapma sebepleri nedir acaba
    27den garan verip alttan yerine koyduk diye sevinirken 18.00dan sonra karanlık odanın tabanına yapıştırdılar
     Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Karanlık odada Ftse değişimleri oldu. Bazılarını satıp bazılarını aldılar. Ufak şirketler girdiği için babaları satmak zorunda kaldılar, karanlıkta da alıcı olmayınca ya da Yfas yamyamı alttan karşılayınca şelale oldu Bist30. Pazartesi daha iyi açılır Bist30 ama sonrasını bilemem. Piyasa güven vermiyor. Altın 1989 kapattı. 200$ marj yaptı nerdeyse 1 haftada.

3.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Bu işi karanlıkta tabana kadar abanarak yapma sebepleri nedir acaba
    27den garan verip alttan yerine koyduk diye sevinirken 18.00dan sonra karanlık odanın tabanına yapıştırdılar
    Bu değişiklikleri hep karanlıkta yapıyorlar şaşmıyor. Bundan 6-7 ay önce de aynı şekilde bir durum olmuştu %5 düşenler vardı karanlıkta.

4. Aracı kurumların mart ayı performansları (Müşteri veya şirket işlemlerinin alış satış hareketlerine göre kar zarar durumları)
    Listede olmayan bir veriyi de aktarayım 1Ocak 2022 den bu güne borsa da en çok zarar eden kurum Garanti yatırım. Toplamda 3,014 milyon zarar etmiş

01-17 mart arası

A1: 53 milyon
    Ahlatcı: - 34 milyon
    Ak: 234 milyon
    Alnus: 4 milyon
    Anadolu: - 3 milyon
    Ata: 2 milyon
    Bank of America: 296 milyon
    Burgan: -5 milyon
    Credit Suisse: 10 milyon
    Deniz: 53 milyon
    Garanti: -207 milyon
    Gcm: -3,8 milyon
    Gedik: 121,6 milyon
    Global: -51,3 milyon
    Halk: -70 milyon
    Hsbc: 49 milyon
    Icbc: - 4,4 milyon
    Investaz: -6,6 milyon
    Info: -49,8 milyon
    Integral: 1.44 milyon
    İş: -161 milyon
    Marbaş: -10,9 milyon
    Meksa: 31,7 milyon
    Midas: -11,3 milyon
    Osmanli: -71,9milyon
    Oyak: -60,8 milyon
    Philip: -8,8 milyon
    Piramit: 20,7 milyon
    Qnb: 39,2 milyon
    Sanko: -6,3 milyon
    Strateji: -7,6 milyon
    Şeker: 6,8 milyon
    Tacirler: -16,4 milyon
    Teb: -99 milyon
    Tera: 37 milyon
    Trive: 11,4 milyon
    Turkish: 3,8 milyon
    Ünlü: 8,1 milyon
    Vakif: -191 milyon
    Yapı kredi: 120,9 milyon
    Yatırım finansman : -23 milyon
    Ziraat: -3,7 milyon

5. Endeks değişikliklerini bir tweetter kullanıcısı vermiş ama adresini kaybettim.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. ViOP XLIX

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu altının böyle paldür küldür gitmesi pek hayra alamet değil
    Altının yükselişinin sebebi ne acaba?

Sistemik kriz riski nedeniyle güvenli limana yönelim var benim gördüğüm.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Altının yükselişinin sebebi ne acaba?

Sistemik kriz riski nedeniyle güvenli limana yönelim var benim gördüğüm.
    Amerikada bir kac bankaya daha el konulacagi soylentisi var bundan kaynakli olabilir.Frc bank para enjekte edilerek kurtarildi ama digerlerine boyle birsey yapilmadi bundan dolayi yeni bir baska krizin ortaya cikmasindan korkuluyor.Dow da tine bankalar cakildi ve dow u da asagi cekti.

8.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Amerikada bir kac bankaya daha el konulacagi soylentisi var bundan kaynakli olabilir.Frc bank para enjekte edilerek kurtarildi ama digerlerine boyle birsey yapilmadi bundan dolayi yeni bir baska krizin ortaya cikmasindan korkuluyor.Dow da tine bankalar cakildi ve dow u da asagi cekti.
    Özgür Demirtaş'ı dinledim, Pazar'a kadar bu iş (SVB) çözülmeli diyor. Banka çok büyük değil ama panik yaratabilir vs dedi.

Belki kasten kıyameti koparıp devlet borçlarını sıfırlayacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=ejXU3aFw-HA
    ABD'de Batan Banka ve Ekonomi (80 Bin Kişinin Canlı izlediği Twitter Space yayını, SORU-CEVAP)
    Sevgili Arkadaşlar bu video benim 12 Mart 2023 tarihinde akşam açtığım Twitter Space yayınımın kaydıdır.

USD Coin bir kısım doları bu bankada tutuyormuş, perşemde transfer talimatı vermiş ama cuma para geçmemiş, pazartesi geçer demişler vs.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 277/1011 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •