Sayfa 370/1011 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: ViOP XLIX

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizede sms geldimi bu akşam pazartesinden itibaren 2 li giriş kodu diye yani nasıl olacak Facebook gibimi olacak
    Bizim aracı kurum geçti...uygulamayı yeniden yüklüyorsun ....cephe gelen şifreyi bir sefer girdikten sonra....artık hesabına sürekli giriyorsun

2.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizede sms geldimi bu akşam pazartesinden itibaren 2 li giriş kodu diye yani nasıl olacak Facebook gibimi olacak
    Muhtemelen sizin Yatırım hesabınızın bulunduğu kurum da bankalar da olan önce şifre girişi, sonrasında kayıtlı telefona gelen SMS deki şifreyi yazarak hesaba giriş yapılacaktır, benim kullandığım eski kurum bu şekildeydi, diğer kullandığım kurumda SMS le giriş yapmaya 2 hafta önce geçti, sizin kurumda yeni geçiyor demek ki
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Süpriz yapmamış ben bu ay pas geçer diye bekliyordum. Ama 50 olmaması altına euroya sterline kan oldu
    3 üde sol şeride çıktı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Pala, nalıncı keseri kullanır.
    "Hep bana rabbena" der.
    Rabbim ise diyene değil,dilediğine verir.
    Tüm forumdaşların Ramazanı mübarek olsun.
    Elemsiz kedersiz zelzelesiz...
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Herşey çok güzel, herşey güvercin, müthiş bir ralli geliyor evet evet yaaa öyle
    Abi valla bak boş yapıyorsun. İstediğinde düzgün yorum yapabiliyorsun, o zaman yap.

Ben FED güvercin, bizde ralli olacak dedim mi? Bizim piyasada bin tane belirsizlik var. Müsait bir zamanımda topluca yazıcam kafamdakileri.

Öte yandan ABD’de de belirsizlik var. 0.25’e olumlu yönünden bakarsan, faiz artırımları bitiyor diye sevinirsin. Olumsuz bakarsan, bu kadar şahin FED bu hale geldiyse bir sıkıntı var demektir.

Zaten o yüzden ne pas geçti ne de 0.50 yaptı. Şişi de kebabı da eşit pişirmeye çalışıyor

Varsa senin de görüşün yaz

6.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    5650 ler görüşürüz. Stop aşağıda ya 300 verir ya da 1500 kendi bilir.

Gündüz geceden aydınlık karanlıktan iyidir iyi,
    Gerçek yalandan doğru eğriden iyidir iyi,
    Korkma susma yılma sakın durma
    Yarın bugünden zafer yenilgiden iyidir iyi.
    Cahooo artık 500 mü verir 1500 mü oldu. Yarın devam ederiz değil mi Abka.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ne yazdıysak o geldi Fed den...şimdsenin beklentin nedir. Açık yazda form ahalisi seni bir anlasın ... Küçük çocuklar gibi bir şey demeye çalışıyorsun ama ne dediğin anlaşılmıyor i
    Hahaha merklandın demek...

Viop30 şort pozisyonlarım vardı alayını 5,500 altında yolladım...

23,200 dolardan gümüş long pozisyonlarımı kapattım...

4k üzeri sp500 şortladım demin... Bu pozisyon orta vadeli bir pozisyon...

8.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Cahooo artık 500 mü verir 1500 mü oldu. Yarın devam ederiz değil mi Abka.
    No sir... Üzgünüm... Ama beklediğin gibi gelişmeyecek olaylar...

Sayfa 370/1011 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •