Sayfa 4/1011 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Geberik bir hacimle ,tahtalardaki kademeler bom boş,tatsız tutsuz günler olacak gibi ,likilite olmadın mı böyle biraz yabancı girişi olduğu söyleniyordu 2 gün önce onuda fonlar satış olarak kullandı .Peki hani fonlar mal satamazdı Kamu bankaların üzerinden bugunde satıyorlar eregl bugun yaptıkları gibi vakıf ve ziraat üzerinden çoğu tahtada yapıyorlar.

2. Arkadaşlar bu vadede oluşacak temettü etkisini hesaplayan oldu mu puan olarak?

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Kozal zirveden %40 yemiş. 1000 olacak diyorlardı - eski fiyattan -
    iş yatırım 13 lira hedef fiyat dedi...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bademspor kağıtlarında sıkıntı var

5. Yıkılsın artık aşağı doğru

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    CAUTİ,ne güzelleme yaptın KK için...(twitterde)...

AKPli birisi RTE yapsa,ne yalaklığı kalırdı ne de başka bir meziyeti...

Abartma ..GÜÇ ELİNE geçinceye kadar bence her şey sadece politikadır...

İnsanın alacası içindedir.
    Nickini söyle de engelleyim seni Terso gitmediğin kesin, çünkü terso yapanı anında engelliyorum, forumdaki gibi mod dan adalet beklemiyorsun, istemediğine hizmeti kesebiliyorsun anında

Bu başlıkta bir anadolu çocuğu vardı(o çomar derdi kendine ama ben yakıştıramazdım, o yüzden o tabiri kullanmam)..eyt li olduğum için gizli tayyipçi demişti bana..sen de Kemalci diyorsun...heyt be...ulan herkesi kendi gibi sanıyor insan, 20 li yaşlarda elde avuçta bir şey yokken bile eğilip bükülmemişim...bu yaştan sonra maddi/sosyal menfaat için fikir beyan edecek kadar totoş değilim...zaten son deprem sonrası maddyata verdiğim zerre değer bile sıfırlandı...boş işler şahsi menfaat işleri.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by anonimm Yazıyı Oku
    Yıkılsın artık aşağı doğru

canlı mı 15 dk. geçikmeli mi?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    canlı mı 15 dk. geçikmeli mi?
    Ücretsiz kullandığım için gecikmeli, zaten sistemin kendisi de15 dk periyotta. Ama bu gecikme bazen lehime, bazen aleyhime olduğu için toplamda etkisiz. Önemli değil yani.

Sayfa 4/1011 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •