Sayfa 41/1011 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. temettü açıklamamış ama açıklama ihtimali olan tahtalara dikkat edin...

geçen haftalarda akbanktakileri öptüler bugün ykredi dekiler öpüldü...

bu işte düzenleme yok...

adam akşam çıkıp yarın temettü verebilirim diyor...

direk %6-%7 aşağı gelebiliyor...

daha büyük temettüler olsa iş daha karışık...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Evet ve nedense hep elestirilir. Yardım yapar sessizce, yapacağı işleri ise borsada seslice. Tek burjuvamiz
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    aynen 20 yıldır borsadayım koçun hiç böyle çingene işlere girdiğini görmedim...

şirket kar ediyorsa kar eder zarar ediyorsa zarar eder...

bilançoya neyse o yansır...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Sana samimi bir soru... 2015'den beri takip ederim bu forumu... Kuzunun 1 kere bile doğru yaptığı, ters indikatör olmadığı büyük bir hareket gördün mü?

Bu adam bir pozu devamlı zikredecek şekilde yazıyorsa, bunun için özel başlık açıyorsa bu işin sonu bellidir...

Yıl 2015 kuzu borsa çökecek diyor, endeks de 70-76 gidip geliyor... Kuzu inatla endeks 29 bine düşecek, tırları dayayacağız malları alacağız diyor... Nasıl emin kendinden, nasıl güzel laflar ediyor... Bende piyasada mal taşıyorum o aralar ve bu herifi okuya okuya piyasanın çakılacağına inandım, derken bastım şorta ufaktan... Bir ralli oldu sonra, ufff ki ne uff...

Endeks 80 oluyor Kuzu paçal yaptım hedef 20 ye düştü falan fıstık... Endeks 85 oluyor hala paçal Sonra tabi o rallinin sonu 120 de tamamlandı... Borsa 1,5 yıldan kısa sürede yüzde 80 yukarı çıktı ve yüzde 6 enflasyon vardı o yıllarda...
    Alkol aldığında ağzı bozulur , para iyi kaldırdıysa herkese gider yapar
    yalnız simülasyonda iyidir eksik olduğu teknik dir onuda BABO yu veya başka teknikçileri takip ederk yapar.
    senin dediğin sen bulut1 benim muratteknik,sacro biz burada yukarı hareketi savunduk o ve ekibi cons dahil o dediğin aşağı hareketleri savundu .Sonuçta o grup sağlam dayak yedi ama şunu unutma bu piyasayı sen ypmadığın sürece yanılma ihtimalin yüksek bu yüzden yüzdeye bakılmalı insanlar değerlendirilirken .
    FORMASYON AVCISI -53

4. Akbnk devre mi kesti, hareket yok

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. ykredi taban vadelisi...

6. ykredi 11,70 sattıklarımı mart vadede 10,60 yerine koydum...

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Alkol aldığında ağzı bozulur , para iyi kaldırdıysa herkese gider yapar
    yalnız simülasyonda iyidir eksik olduğu teknik dir onuda BABO yu veya başka teknikçileri takip ederk yapar.
    senin dediğin sen bulut1 benim muratteknik,sacro biz burada yukarı hareketi savunduk o ve ekibi cons dahil o dediğin aşağı hareketleri savundu .Sonuçta o grup sağlam dayak yedi ama şunu unutma bu piyasayı sen ypmadığın sürece yanılma ihtimalin yüksek bu yüzden yüzdeye bakılmalı insanlar değerlendirilirken .
    kuzu'nun yazdığı linki özelden atabilirseniz sevinirim.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Akbnk devre mi kesti, hareket yok
    Keşke başka birşey isteseydim Malları koyacağuk yerine

Sayfa 41/1011 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •