Sayfa 671/1011 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu iş burada bitmez sağlam para yaktı pala. Sırf %1 makas açabilmek için yaktığı para muazzam
    geçen ölümcül rallide de senle yan yana vuruşmuştuk demedi deme sen ilerde bir gün voletyi vurursun zengin olursun
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Eskiden buraya şhort 24 derlerdi
    şimdi kalmadı heralde
    terste kalan yoktur inş

3. Paranın anasını ağlatacağım o kadar

kapanış tahmini olan varmı =?

4.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    geçen ölümcül rallide de senle yan yana vuruşmuştuk demedi deme sen ilerde bir gün voletyi vurursun zengin olursun
    Hatırlıyorum yine korkuların tavan yaptığı zaman burada 0,90$ endeks hedefleri çizilirken gaza basmıştı pala efendi.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Abicim nasıl açıyorsun orada shortu 1 saniye bile durmadı fiyat, önceden mi yazdın nasıl oldu o iş
    Saniyeler öncesi yazdım.. canlı izliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Paranın anasını ağlatacağım o kadar

kapanış tahmini olan varmı =?
    Ben bir dalga daha bekliyorum, açtığı makasla spotu yanına çağırdı. Spot hedeflediği yere gelince asıl selayı okuyacak shorta. Düz 5000 diyim hadi

7. hAZIRMIYIZ GENÇLER )))

bozkurt dayu terlesin diyenler parmak kaldırsın )

8. long oynayan herkesi tebrik ederim

10.marrtan bu yana direnç olarak çalışan 10-günlük ortalama net bi şekilde kırıldı, alış devamı beklenmeli.. bu ortamda en tehlikeli iş- ulan çok yükseldi şurdan shortlasam bi 50 puan alamaz mıyım falan gibi düşüncelerdir.. bunlar şeytanın sizin kulağınıza üfürdükleridir, asla denenmemeli

muhammedin peşine düşmüştü kureyşiler, ayet vahyolur -lat, uzza, manem onlar da değerlidir, onlar da tanrıdır.. şeytan üfürmüştür bu ayetleri peygamberin kulağına, allahın mesajı sonra gelir -hemen terket mekkeyi.. zor kurtulur kureyşilerden

salman rüşdinin yazdığı kitap bu hikayeyi işlemez, daha ziyade direktman humeyniye hakaret etmektir rüşdinin derdi.. bu şahsi hakaret açıktır, katline fetva vermesi o yüzdendir humeyninin.. konumuzla alakası yoktur.. ramazan münasebetiyle forumu aydınlatmak istedim

Sayfa 671/1011 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •