Sayfa 836/1011 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: ViOP XLIX

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,125
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hoş gelmiş çağrı kardeşim. Yavuz kardeşim parayı toprağa gömüyor. Bahçe altın gümüş bakır kaynıyor. Birde söğütten arazi aldı mı harem kuracaklar zampara Alper ile birlikte.
    Salih ağabey epeydir görüşemedik ne senle ne Çağrıyla.
    Bahçede sadece ağaçlar var ne bakırı ne altını ne gümüşü.
    Yalnız yan komşu elektirikli tel çekti tarlanın civarına o tedirgin ediyor! Çakallar veya tilkiler marulları yemesin diye.Hırsızlar daha ilk gün invertörü çalmışlar geçen gece. Bizim tarlada herşey açıkda ama çok şükür bizden birşey almadılar şimdiye dek. .Evet Söğüt ü ciddi düşünüyorum depremden sonra.Gerçi Alper burasıda deprem bölgesi sayılır dedi beni soğutmaya çalışıyor ama
    Zamparalık yok nerden çıkardın hem Alperl'e komşu olacaz diye bizde masaj salonlarına gitmemiz şart mıki ?Ben Alper'i doğru yola iletirim belkide belli mi olur ? Masaj salonlarına harcayacağına ," pisyedili komşuna mangal partisi ver" derim.
    Seçim öngörülerin nedir Salih ağabey sen anlarsın bu işlerden ? Portföyümü nasıl hedge edeceğimi düşünüyorum.

not:züğürtler leylekler başlığı nerde Salih ağabey oraya yazacaktım bu yazdıklarımı.
    Son düzenleme : pisyedili01; 12-04-2023 saat: 01:50.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2. Bu topiğin yaş ortalaması 50+ sanırım. Borsanın hele ki vobun ömrü max 25 yıl bence. Bi süre sonra mesleki deformasyon başlıyor. Ama buffett demeyin şimdi o başka bir seviye. Sanmıyorum hala ekran başında çizik çeksin. Adam direkt grafiğin kendisini çiziyordur artık

Şahsım 50 + gerisini bilemem
    Sabah sabah altın kaptırdı gidiyor onsta yakın zamanda yeni rekorlar peşpeşe gelir gibi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şahsım 50 + gerisini bilemem
    Sabah sabah altın kaptırdı gidiyor onsta yakın zamanda yeni rekorlar peşpeşe gelir gibi.
    Bugün ABD enflasyon verisi açıklanacak. Beklentilerin altında gelirse ki ben öyle bekliyorum altın yardırmaya devam eder gibi görünüyor.

Demeyin öyle sort olan neyin vardir
    Abd de bankalar kredi arzini kısıtlar gibi bir şeyler okumuştum. Öyleyse enflasyon bir parça (belki de buyuk bir parca) dusuk gelebilir.

6. Bugün poz L çorbalık
    asıl poz için bekleme tarafındayım, sabırla
    TA da u100 5331,31 önce ziyaret edecek ordan 4331.31 e düzeltme yapacak gibi duruyor, çömez, acemi işi grafik analizi gibi düşününün
    Oradan kısa alabilirsem hedefim -1000 puan, süre 60 gün gibi olur, 2-3 ay pozu taşırım gibi,
    birden değil, süzüle süzüle düşüş bekliyorum
    Bozkurt kolla kendini, dediğim yerden açarsam, kapamam
    herkese bol şanşlar, kolay gelsin
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Dün gümüş onsta long olmuştum......bugün uygun yerden verip şort olacam.....ama önce seyredelim

8. millete şortları ğiydirip donları alalabilir derim ben,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 836/1011 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •