Sayfa 275/1011 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: ViOP XLIX

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. Lokasyon tekrar geçmiş olsun, sizin başınıza bu gelen durum 2 etti sanırım, bu sayıyı şuan hatırlamıyorum ama 3 yada 5 olabilir size kredili işlem yasağı gelir 6 ay, bende bir ara bu duruma düşmüştüm ama o zaman başımdaki tek bela bu olmadığı için kaç sefer temerrüde düştüm hatırlamıyorum, bana sürekli günlük işlem yapma mutlaka toplamda zarar edersin demişlerdi öyle de oldu hatırı sayılır zararlar ettim ve sonunda sopa yemekten yorulup günlük işlem yapmayı bıraktım, sizde yapmasanız iyi olabilir, hele Çarşamba günleri kredili yada açığa limitle işlem yapanları avlama gününe dönmüştü, o yüzden ekstra dikkat etmek lazım, ben şahsen 1.5 aydır tek lot işlem yapmadım, kredili işlemde kabaca 6 aydır yapmıyorum.

.... Bu arada size %77 temerrüt faizi uygulamışlar, bugün hepsini sattıysanız ilave masraf çıkmaz tabi bugün yaptığınız işlemden dolayı oluşacak zarar varsa o da hesaba yansır, kurumunuzda görünen T+2 bakiye ne diyorsa doğrudur...
    Abi zamanını ayırıp yazdığın için çok teşekkür ederim çarşamba alıp Perşembe satmak zorunda kaldım çarşamba verecektim inan adeta donup kaldım oylece kala kaldım Perşembe günü hemen sattım 1360 lira salı gününe eksi bakiye görünüyor neden böyle fazla yansıtılıyor bunun bi orta yolu olması gerekmezmi her kurum böylemi birde cumartesi pazarda extradan yansıtma yapmazlar dimi artık iyice sasdim senide yoruyorum kusura bakma iyi akşamlar olsun

# 1929 Buhrani# iş loading ...ytd

3. Onsun pandemi sırasında 2020 2030 gibi bir zirvesi vardır orayı geçerse 2600 yapması lazım bence.

4. Şunun dibi kacsa bir seferde versinler de bu bofa sittirsin gitsin artık... Algosu da enteresan.. Rakam onemli değil kademeye girilen emire göre yüklü emirin yarısı veya eşiti anında alım satım yapıyor çarpıyor bölüyor hep kârda.. bizimkiler elli kurumla başetmeye çalışıyor. Eğer bıyıklı değilse bazı tahtalarda iyi patakliyor bizimkiler ama sonsuz gücü var devam ediyor hop yine maliyetini iyilestiriyor.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Fitch B- Durağan notu gelecek
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    # 1929 Buhrani# iş loading ...ytd
    Buhran dediğinde işsizlik yüzünden zıplayarak nefes alırsın. Abd de şu an işçi bulan şanslı hissediyor kendini.

Enflasyon sebebi ile seneye daha pahalı olacak diye her şey satılıyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6. Şu hareketler 2008 krizinin başlangıca çok benziyor. Şu anda mış miş lerle 2 aşağı bir yukarı gidiyor.huc unutmuyorum 2.38 den aldığım egeseramik 2.19 da lanet ederek stop olmuştum. Hisse 0.35 görmüştü. Somut olumsuz haverler gelirse fiyata bakmadan satarlar. Vadelide geceden pozda görmek hele terste yakalanınca inat etmek hesabı sifirlatir.

7.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Şunun dibi kacsa bir seferde versinler de bu bofa sittirsin gitsin artık... Algosu da enteresan.. Rakam onemli değil kademeye girilen emire göre yüklü emirin yarısı veya eşiti anında alım satım yapıyor çarpıyor bölüyor hep kârda.. bizimkiler elli kurumla başetmeye çalışıyor. Eğer bıyıklı değilse bazı tahtalarda iyi patakliyor bizimkiler ama sonsuz gücü var devam ediyor hop yine maliyetini iyilestiriyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çöpe sınır olacak bu not gelirse ondan sonrası temerrüt fiyatlaması yani junk

Suudun yeni kuracağı havayolu şirketi
    Bölgede thy etkileyecekmiş..

Değeri düşmeye devam eder, yazıları var bugün..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 275/1011 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •