Sayfa 642/1011 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: ViOP XLIX

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Özür dilerim başkanım
    önce sizin süzgecinizden geçirip daha sonra ne yapılabilirse izniniz olduğunda icraata geçeyim
    Faydalı olan bilgi varsa taşımak lazım....mahzuru yok bence....

geçen hafta çarşamba oluşan boğa barını ihlal etmiyor. ne kadar satış baskısı olsa da 5200 bölgesini savunuyor. orayı iyi bir maliyetlenme bölgesi olarak görüyor.

aslında ortam vs ky dökmek için çok uygun. herkes seçim geçsin falan diye düşünür ama belki de seçim sonucunu 1-15 mayıs arası fiyatlamış olur.

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Gün sonu kapanışta baya eksilerden artı %0.55 yükselişle ÇEKİÇ ben PİM MUM diyorum yarın yada ilerleyen günler için umut oldu

Rosense abi bugün görülen en düşük seviyeyi bi yere not edelim. Abka nın deyimiyle seçime kadar o rakkamı bi daha göstermezler die düşünüyorum, çok sert aldı ondan şeyttürdüm yani tutar tutmaz bilemem ama çok sert çubuk dikti, bi kaç kez daha dik dik dikse kim ne diyebilünki

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    hiç yukarı zorlamayı denemeden aşağı geldi, artık fazla bi güniçi aşağı marj kaldığını sanmıyorum, altın bi vuruş olacaksa o da seans sonu olur.. o yüzden buralardan mal almaya başlıyorum- kademeli biriktirmeli olarak, bugün için bi hedefim yok, önümüzdeki hafta için pozsiyon
    sabah bi miktar daha mallandım ama sonra dışarı çıkmam gerekti, seyredemedim.. kamu bankaları birleştiriliyor diye bi haberden bahsediliyo yükselişe gerekçe olarak, pek mantıklı görünmüyor ama olabilir de .. daha büyük ihtimal birileri yüklü short açmıştır, hazır shortçu yakalamışken diğer biri yukarı sürmüştür.. akşam açık poz değişimine bakıcaz artık, bi ipucu verebilir

teknik açıdan yarın eksi başlangıç beklememek lazım, yüzde 2 yukarı marjı var, spot 5450 direncinde ne yapacak, onu izliycez.. artık longçu olduğum için inşallah direnci kırar paramparça eder diye inanmak istiyorum

portföy- kchol, dohol, isctr

5. Bozkurt tu tebrik edeyim , karakemal yeni nıcki şimdilik seyrediyor
    kendimde tup bedelsizine oynadım maya tuttu , birazda kchol alıp ,
    günü kapattım.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

6. pıst 100 de 4930 üstü kapanışlar gerekli
    kolay gelsin.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    5200 ler yanarken bir anda 30bin puan zıplayıp 5500 lerin yanması şortcu katliamıdır, bunun başka izahı olamaz.
    Vob yapman batarsınız
    3 haftadır gözünü kapatıp rastgele short açan herkes zengin oldu normal abi bir kıyım yapması.

8. Pala resmen hepimize hayat öpücüğü verdi. Sağlam eksiden çok sağlam artıya geçtim. Sinir bizucuydu resmen o psikoloji ile elindeki ttkom ve Ereğli longlarinin yanina 521500 maliyetli vadeli endex longlayip 519000 da stop yazmıştım. Gitgeller sırasında riski azaltayim diye 523100 den yarısını kapamistim sonra teli cebime koyup işe odakldim. 20 dakkika sonra baktığımda vadeli 547.000 yanıyordu. Inanamadim ama elimde ne varsa hiise ve vadeli longlari kapadım. Oncemi yoksa sonrami vadeli 554000 görmüş biliyorum ama 537000 kere geldiginde yerine koymadım. Makas oyunu fena olmuş. Şimdi bakıyorum da kayda değer bir haberde yok. Shortcular ekmek yedirmediler çoğu panikle kapadı heralde. Bence aşağı yön eder gibi. Bir kezdaha stopsuz short yapılmayacağını anladık düşüşe kaldığı yerden devam ederse daha aşağılari rahat gelir çünkü düştük e bu tarz hareketlerin gazıyla millet daha hızlı long maliyetlenir.

Sayfa 642/1011 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •