Sayfa 646/1011 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Yapı kredinin fiyata bakmadan short kapayıp longs geçmesi bence kesinlikle algoritmik bir hata. Mantıken 53 bin long açma işlemini isteselerdi daha asagilardan yapabilirlerdi. Yangından mal kaçırır gibi spottan pozitif ayrisarak haber falanda yokken yapmasının tek aciklamasi bu.

2. Geçen düzenleme gelmişti, iptal emirler gerçekleşen emirler oranı belli oranın üzerinde olamaz vs şeklinde, çok incelemedim. Belki robota bir yama yaptılar patladı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bir soru

25.70 Tl fiyatı olan bir hisse ayni anda

%278,66 bedelsiz, % 88 Bedelli olursa

O gün kaç paradan açılır ?
    https://imgyukle.com/f/2023/04/03/QK9MPP.png

Bear_Bull
    @BearBull26

4. Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar bankada duran düğün takılarını kuyumcuda mı kds de mi bozmak mantıklı malum deprem olayı banka kasalarının güvenliğini şüpheye düşürdü bozup altıns1 almak mı mantıklı bı konudaki görüşleriniz merak ettim cevap veren yorumculara şimdiden teşekkür ederim burayı her gün okuyan faydalanmaya çalışan bir yurttaş teşekkürler

5. OPEC Mayısdan itibaren üretim de kesintiye gidecekmiş

Brend % 6,5 yukarda seyrediyor

Viop yüksek seyrediyor yarın yukarı yönlü gap li bi açılış olabilir.Sadece tahmin.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    OPEC Mayısdan itibaren üretim de kesintiye gidecekmiş

Brend % 6,5 yukarda seyrediyor

Viop yüksek seyrediyor yarın yukarı yönlü gap li bi açılış olabilir.Sadece tahmin.
    Dünün haberi. Bugün fiyatladı zaten

7. Benim Almanya'dan emekli olan bir yengem vardı. TCMB'de ayrıca birikmiş dövizi varmış, o zaman döviz artmıyordu, bana dövizi bozdurayım mı diye sordu, damadı döviz artmaz faiz de az veriyorlar vs demiş aklını karıştırmış.

Ben de sende 300 bin EUR olsa ve her ay 1000 EUR harcasan 300 ay sana yeter, Türk Lirasına çevirirsen daha da çoğalabilir de daha azalabilir de, burada enflasyon devaulasyon olabiliyor dedim, sana daha fazla para gelse yaşam standardın çevren vs zaten değişmez, tam tersine kapına gelip yardım isteyen çoğalır dedim. Muhtemelen çevirmedi.

Her kişinin durumu, çekincesi, amacı farklı olabiliyor,
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Abi selam emekli olduğunu duydum hayırlı olsun . Abi rüchan için firma 5 tl istiyor yine bu fiyattan mı açılır acaba ?

Sayfa 646/1011 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •