Sayfa 681/1011 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Hatalı robot varsayımı çöp oldu. Yeni tahmin yapmak lazım.

Şöyle bir tahmin yapayım:

Süleyman Demirel'in bir sözü vardı, "gerektiğinde bazen devlet rutinin dışına çıkabilir."

Ziraat inandırıcı olmayınca Yapı Kredi üzerinden işlem oldu, bilgi sızıntısı olmasın diye aniden alım yapıldı. Ekipden bilgi sızıntısı olduğunu düşünüyorlar bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir fikir teatisi yapalım bu yapıkredi ne yapmaya çalışıyor. Amaç ne ? Şuursuzca alan öbürgün şuursuzca kapanmaya çalışırsa ne olur ? Bu alımlar spotu yeterince tetikleyebildi mi yoksa sadece arbitrajcılar mı geldi ? Fikri olanları bekliyorum biraz kafaları çalıştıralım.
    Ben dün robotu bozuldu sanmıştım. Çok safmışım.
    Acaba bankalarda bir Kaç ay önce yaptıklarını şimdi endekste mi yapmaya çalışıyorlar acaba diye düşünmeye başladım.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Hatalı robot varsayımı çöp oldu. Yeni tahmin yapmak lazım.

Şöylle bir tahmin yapayım:

Süleyman Demirel'in bir sözü vardı, "gerektiğinde bazen devlet rutinin dışına çıkabilir."

Ziraat inandırıcı olmayınca Yapı Kredi üzerinden işlem oldu, bilgi sızıntısı olmasın diye aniden alım yapıldı. Ekipden bilgi sızıntısı olduğunu düşünüyorlar bence.
    Abi ben hala dünkü 10 dakikalık alisin robot hatası olduğunu düşünüyorum. Çok kötü maliyetle shorttan longa geçti YK bugünde bence durumu kurtarmak inamdirici olmak için almaya devam etti. Spot tatafi dün pek inanmamisti ama bugün oradada büyük tahtalarda paralel yükselişler oldu sayılır. Eğer dünkü islem hatalı değilse yukarı doğru her fiyattan deliğini almak için bir sebebleri olmalı. Isteseler iki gün 100 bin longu çok daha asagilardan acabilirdi Yapi kredi. Çok güzel yedire yedire veriyorlardı spotta bir anda yk akışı bozdu. Güzelde marj oldu yukarı doğru. Tekrar vermeye başlarlarsa elinde mal olmayan köy kalmaz. Zaten şuan herkes malda büyük zararda. 2 günde %5-6 yukelisle kimsenin malını almazlar spotta.

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Ben dün robotu bozuldu sanmıştım. Çok safmışım.
    Acaba bankalarda bir Kaç ay önce yaptıklarını şimdi endekste mi yapmaya çalışıyorlar acaba diye düşünmeye başladım.
    Böyle olsa aynı hareketi önemli pay vadelilerde de yapmaz mıydı makası absürt açarak.

Gerçi pay vadelide fiziki uzlaşma var. Endeks vadeli nakti uzlaşma.

Pala teorik fiyatın%2 üzerine çıktı..
    Yarın ilginç birgün olmalı...

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu arada ons niye zıpladı? Trump tutuklandı diyeni ?

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Böyle olsa aynı hareketi önemli pay vadelilerde de yapmaz mıydı makası absürt açarak.
    Pay vadelilerde makası açmak zor olmaz mi? Arbitrajcilar damlar hemen. Gerçi endeks kontrata da damlarlar da. Sasa ve hektasla endeks yaptığı günler de hala hafızalarda. Mesela arbitrajci endeks sortlayip u30 dan sepet yaptı diyelim. Herif de iki hisseyle atıyorum ereğli thy endeksi kaldırdı. Oradan sıkıştırabilir mi? Nerden baksan saçma. en iyisi vob yapmamak.

Eski ABD Başkanı Donald Trump, hakkında açılan 'sus payı' davası kapsamında 'prosedür gereği' tutuklandı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 681/1011 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •