Sayfa 833/1011 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Ben foreks mobile kullanıyorum. Her 5dk. dokunmazsam oturum kapanıyor tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Bir de giriş için kod geliyor bir kaç sn sürüyor. Bıktım bunun çaresi yok mu?
    Matriks Mobile de ayarlarda "Ekranı açık Tut" seçeneği sayesinde program açık olduğu sürece telefon ekranı açık kalıyordu, bu şekilde tekrar tekrar şifre girmek gerekmiyordu, ama uzun süredir matris mobile kullanmadım, şuan idealCep kullanıyorum ama o da yine 5 dk da bir düşmüyor, ekran açık olduğu sürece sorun olmuyor programlar arasında geçiş yapsam bile kapanmıyor.

Telefon ekranı hep açık kalsın diyorsanız, Matriks Mobile sizin için uygun olur sanırım
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Vadelide adamın biri ne bulursa alıyor geçenin bu vaktinde.
    10 kontrat gördümü kademede atlıyor..
    Esas sambacılarda biri var ne varsa süpürüyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Garanti yakın vadede kumar oynayanlar var. Temettü bu vadeye gelirse orada bi miktar dayak payı var, gelmezse de yukarı tabi.
    Garanin temerrüsu ne kadar ?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Esas sambacılarda biri var ne varsa süpürüyor
    Yarın için hazırlık mı var anlamadım..
    Vadeli de kademeler boş bir iki kontrat var dolu olsa süpürecek gibi bir hava var.

Onsu da ben sortladikca alıyorlar. Yok mu nefesi kuvvetli biri ufursun şunu.

6.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Garanin temerrüsu ne kadar ?
    2.09 brüt. Vadeli %65 yıllık faizle fiyatlanıyor. Birileri bu aya gelmez temettü beklentisiyle longlamış. Bence de Mayısa kalacak temettü işi ama rulet oynamaya gerek yok

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Yarın için hazırlık mı var anlamadım..
    Vadeli de kademeler boş bir iki kontrat var dolu olsa süpürecek gibi bir hava var.
    Bazen kendi yazıp kendi çiziyor kafasına göre akşam seansı can sıkıntısından işlem yapan da çok

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    2.09 brüt. Vadeli %65 yıllık faizle fiyatlanıyor. Birileri bu aya gelmez temettü beklentisiyle longlamış. Bence de Mayısa kalacak temettü işi ama rulet oynamaya gerek yok

Bazen kendi yazıp kendi çiziyor kafasına göre akşam seansı can sıkıntısından işlem yapan da çok
    Garanin vadelileri sapitmis. Matriks ten bakıyorum 5 ve 6. Ay vadekikerin teorik fiyatları düşük. Nisan vade yüksek. Syanki fiyattan 2 lira temettüyu düşersek Nisan vade 40-50 kuruş yukardan işlem görüyor. Kumara değer gibi temettü sonraki ay gelse %5-6 zıplar durduk yere. Diğer vsdeleri anlamayadim çünkü teorik fiyatlarda bir hata var gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Garanin vadelileri sapitmis. Matriks ten bakıyorum 5 ve 6. Ay vadekikerin teorik fiyatları düşük. Nisan vade yüksek. Syanki fiyattan 2 lira temettüyu düşersek Nisan vade 40-50 kuruş yukardan işlem görüyor. Kumara değer gibi temettü sonraki ay gelse %5-6 zıplar durduk yere. Diğer vsdeleri anlamayadim çünkü teorik fiyatlarda bir hata var gibi.
    Diğer vadelerde problem göremediö ben. Temettü ya bu ay ya mayıs gelecek. Mayısta %30 du faiz. Normal görünüyor.

Sayfa 833/1011 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •