Sayfa 271/1011 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: ViOP XLIX

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    X30 dan bi süre uzak durmalı, herifler üte üte kaşarlanmış.. Maliyet ortalamaları belki de sıfırlanmıştır, düşüş onlara koymaz ama yenilerin canını acıtır.
    3 yıl önce bile başlasa herifin maliyet eksi bile olabilir. onun içün bir yerlerden başlamak lazım.

tohattan ev buldun mu?

bu kadar zerzevatı sırf tohat yazmak için yazdım.

2. Yok daha bulamadım, tohattan değilde angaradan lazım
    Depreme dayanıklı ve 3 yaşından güccük olsun, birde en fazla 4 katlı olsun, mümkünse 3

16.96 Since 27 Aralık 2023

Yahu keremalkm abi biraz düşünerek yaz
    Merkezi Kayıt Kuruluşu verilerine göre borsada yatırımcı sayısı 13 Mart 2023 itibariyle 4 milyon 75 bin 641'e ulaşarak yeni rekor seviyesini gördü.
    mecazi...ama anlamadın...

Arkadaşlar sizler bilirsiniz gene maalesef çarşamba günü teminatla aldığım hisseyi perşembe satmak zorunda kaldım zararına 215 bin lira civarı bu rakama şuanda 1360 lira eksi bakiye yansıtmışlar perşembe sattım ya pazartesi hesaplarında oluyor 1360 haricinde cumartesi pazar gene eksi yansitmazlar dimi salı tarihli 1360 görünüyor bildiğin çile

bizim bir arkadaş geçen hafta ankarada ev aldı. yarın taşınacakmış. tüm birikimi eve verdik tapuda epey stres olduk dedi.

benim bilmediğim bir muhit. sincan etimesgut tarafında bir avm varmış. orda metro durağına yakın sıfır bir binaymış. 3 milyon gibi bir rakam söyledi ama tam bilmiyorum. depremden önce öyle bir şey hiç konuşmadık.

Ereğli kağıt sanayi..Bir ayda 36 dan 53 e çıktı şimdi 38..Böyle değerli şirketler kimlerin elinde oyuncak olmuş..yazık..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Yok daha bulamadım, tohattan değilde angaradan lazım
    Depreme dayanıklı ve 3 yaşından güccük olsun, birde en fazla 4 katlı olsun, mümkünse 3
    yeni 4 katlı ev bulamazsın çok zor bi talep toki evlerine bak bazaıları 5-6 katlı
    bütçede önemli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    bizim bir arkadaş geçen hafta ankarada ev aldı. yarın taşınacakmış. tüm birikimi eve verdik tapuda epey stres olduk dedi.

benim bilmediğim bir muhit. sincan etimesgut tarafında bir avm varmış. orda metro durağına yakın sıfır bir binaymış. 3 milyon gibi bir rakam söyledi ama tam bilmiyorum. depremden önce öyle bir şey hiç konuşmadık.
    optimum avm olabuler
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 271/1011 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •