Sayfa 605/1011 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: ViOP XLIX

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayucum keşke diğer tarafın savunuculuğunu yapanlara da bu yazdığını yazsaydın seni alkışlardım...Burada her gün birileri açıktan yapıyor....
    Bırakta yeni üyemiz de onların kullandığı bu hakkı özgürce kullansın...
    @TOKATYILDIZI470, tmm ben bırakayım da Moderatör bırakmıyor ortada bir yanlış varsa her daim düzeltilir ve ortadan kaldırılır! Bu arada ben şikayet etmedim ama birileri ciddi rahatsız olmuş belli!

2. Tesla vardir insallah. Nasdaqta en favori 4 hisse nvidia tesla amazon ve meta. Burada tesla yilbasina gore yuzde yuz pirimli ama hala gidecek cok yolu var.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayucum keşke diğer tarafın savunuculuğunu yapanlara da bu yazdığını yazsaydın seni alkışlardım...Burada her gün birileri açıktan yapıyor....
    Bırakta yeni üyemiz de onların kullandığı bu hakkı özgürce kullansın...
    Şu forumun eski niki kitapçı olan en ahlaksız adamını savunmak ancak senin gibilere yakışır.
    Sanırım diğer nikide rumenige idi. Yada rumenige onun kadar ahlaksız afrklı kişiydi. Çoktta önemli değil karaktersizin tekiydi litapsız kştapçı. Seçim öncesi yeniden yırtık dondan çıkar gibi çıkma sebebşde ortalığı karıştırmaktı. Bu tip karaktetsiz adamları savunmamanızı öneririm. Birgün bi bakmışsınız bu tip adamlar yüzünden forumun yada forum üyelerinden bazılarının başına bi işler gelmiş. Unutmayın bu forumda 25-30 kişi belkide bu karaktetsizin yada bunun benzerinin yüzünden karakollara gidip ifade vermişlerdi.
    Savunmayın böyle ********leri
    Yoksa sizide aynı katrgoriye alırım.
    Sadece iktidar savunucusu kalın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. 12.05, brütten hesaplanır,

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şu forumun eski niki kitapçı olan en ahlaksız adamını savunmak ancak senin gibilere yakışır.
    Sanırım diğer nikide rumenige idi. Yada rumenige onun kadar ahlaksız afrklı kişiydi. Çoktta önemli değil karaktersizin tekiydi litapsız kştapçı. Seçim öncesi yeniden yırtık dondan çıkar gibi çıkma sebebşde ortalığı karıştırmaktı. Bu tip karaktetsiz adamları savunmamanızı öneririm. Birgün bi bakmışsınız bu tip adamlar yüzünden forumun yada forum üyelerinden bazılarının başına bi işler gelmiş. Unutmayın bu forumda 25-30 kişi belkide bu karaktetsizin yada bunun benzerinin yüzünden karakollara gidip ifade vermişlerdi.
    Savunmayın böyle ********leri
    Yoksa sizide aynı katrgoriye alırım.
    Sadece iktidar savunucusu kalın
    Ayhan, akşam akşam keyfimi bozma.... .... Usta sanatçılara taş çıkartırsın....
    ortamı çok güzel manüple ediyorsun... gümüş ve altına İyi bak....

6.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    12.05, brütten hesaplanır,
    Eyvallah....

7.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    12 ay vade de garip hareketler olmaya başladı adam son 5 dk kala 6950 alış giriyor. Niyeti neki.

Biliyorum kendi alıyor satıyor. Ama farklı bir strateji ya birileri sıkıştırmaya çalışıyor ya da kendi sıkıştı.

Ya da long'ta yakalandı. yukardan kapatmak istiyor.
    yukarda kapamak içindir, son 10 hareketin ortalaması kapanış oluyor, daha yukarıdan kapanınca, teminatın artıyor hafta sonu 3 gün.

8. Teşekkürler

Sayfa 605/1011 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •