Sayfa 273/1011 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Petrol piyasasında ihtiyaçdan çok işlem oluyor deniyor, kredi koşulları sıkılaşınca spekülatif pozisyonlar azalıyor bence. Bu hafta petrol ve doğal gaz düşmüş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Bence altında uzun vadeli değil panik alımları var.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bence altında uzun vadeli değil panik alımları var.

Bence de dediğiniz gibi.
    Şahsen 2023 altın için iyi olabilir belki ama kısa vade için gayet güzel satış fırsatı sunuyor bana göre.
    Bankalarla ilgili söylemler hafiflerse geriye gelme ihtimali çok daha yüksek olabilir.
    1980 e müthiş bir hızla geldi.
    Çok alıp sattığım bir enstrüman değil o yüzden sağlıklı da düşünmüyor olabilirim tabi.

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Kaçta satılır sence. Bol bol fon var elde..
    bana sorma bende manyak hedefler var
    sanırım putin hakkında mahkemenin aldığı kararında etkisi var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. 6 aydır ekmek yemiyorum, buğday fiyatı geriledi ekmek fiyatları arttı. Prinç son dönemde zirve yapmıştı o düşmeye başlamış.

6.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Kaçta satılır sence. Bol bol fon var elde..
    Bugünkü bardan sonra, Pazartesi günü uzun kırmızı bir bar gelir bence.

7. Altını besleyen her şey devrede bu hafta

1- Mb lerin elinin zayıflaması
    2- Bu sayede enflasyonist baskının devam etmesi
    3- Banka batışı
    4- Jeopolitik riskler

Haftaya bu 3. Maddeyi çözerler ama altın eski seviyelerine zor gelir 1. Maddeden dolayı çok baskılanıyordu.

Ha Powell çıkar 50 yapar bankalar umrumda değil tam gaz devam derse altın da çakılır ama bu sefer daha büyük bir bankayı batırır. Abd sanayi üretimi de kötü geldi, bence ABD zirveye çok yaklaştı faizde daha fazlası ekonomiyi mahveder. %2 enflasyon hayalini bıraksın Powell o iş bitti.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku

Lütfü abi çarşamba aldığım hisseyi maalesef perşembe sattım 1360 lira temerrüt yansitilmis şimdi 215 bin liralikti pazartesi normal oluyorya bu 1360 haricinde gene yansıtmaz dimi abi cumartesi pazar çok moralim bozuldu

Sayfa 273/1011 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •