Sayfa 934/1011 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944984 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 7,465 - 7,472 arası.

Konu: ViOP XLIX

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Benimde başımdan şöyle birşey geçti

Pandemi patlak vermişti o sıra da shortta idim o sıra hergün düşmeye başladı piyasa shortu kapatım long olmaya hisse toplamaya başlamıştım o dönemler de go go dedikçe piyasa V şeklinde yükseliyordu go go yaratıcısı da benimdir bu arada sonra piyasa V şeklinde eski yerine geldi ben vurgun yaptım tam pozisyon kapattığım gün mutluluktan havaya uçurken annem coronadan Vefat etti tabi o an keşke annem yaşada da şu kazandığımı verseydim dedim neyse bu sürede hissenet üzerinden ünlü bir ABD li yatırım şirketi Çalışanı adres ve telefonumu istedi tabi bende kafa buluyorlar DİE hadi geçin kardeşim bunu dedim sonra e posta verin bize dediler bir verdim davetiye uçak bileti vb vb kendimi ABD de buldum

Sonra hayatım çok değişti

Çok özel mesaj atıyorlar neden twettt sosyal medya kullanmıyorsun DİE

Bende onlara prensip diyorum ama işin Aslı hissenete olan saygım

Ben burada yazıp çiziyordum yine takip etmek isteyen buradan takip etsin değil mi ama
    ......................

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Benimde başımdan şöyle birşey geçti

Pandemi patlak vermişti o sıra da shortta idim o sıra hergün düşmeye başladı piyasa shortu kapatım long olmaya hisse toplamaya başlamıştım o dönemler de go go dedikçe piyasa V şeklinde yükseliyordu go go yaratıcısı da benimdir bu arada sonra piyasa V şeklinde eski yerine geldi ben vurgun yaptım tam pozisyon kapattığım gün mutluluktan havaya uçurken annem coronadan Vefat etti tabi o an keşke annem yaşada da şu kazandığımı verseydim dedim neyse bu sürede hissenet üzerinden ünlü bir ABD li yatırım şirketi Çalışanı adres ve telefonumu istedi tabi bende kafa buluyorlar DİE hadi geçin kardeşim bunu dedim sonra e posta verin bize dediler bir verdim davetiye uçak bileti vb vb kendimi ABD de buldum

Sonra hayatım çok değişti

Çok özel mesaj atıyorlar neden twettt sosyal medya kullanmıyorsun DİE

Bende onlara prensip diyorum ama işin Aslı hissenete olan saygım

Ben burada yazıp çiziyordum yine takip etmek isteyen buradan takip etsin değil mi ama
    Başınız sagolsun mekani cennet olsun sabırlar diliyorum.
    Siz amerikada mi yasiyonuz neden oraya çağırdılar

3. Teşekkürler arkadaşlar allah sizin sevdiklerinize uzun sağlıklı ömürler versin

Evet ABD ve Türkiye de yaşıyorum ruh halime göre çok sık Türkiye’ye geliyorum normalde bayramdan sonra giderim diyordum ama ralliyi başlatınça seçimden sonra gitmeye karar verdim

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bir sığır ayda en az bir ton gübre çıkartıyor. Binlerce sığır tesisleri ve bunlara eşlenik metan gazı üretim tesisleri ve tarım gübresi üretim tesisi kur. Avrupa'da bu tesisler var.
    Türkiye'deki Biyogaz, Biyokütle, Atık Isı ve Pirolitik Yağ Enerji Santralleri...
    https://www.enerjiatlasi.com/biyogaz...%C5%9Ft%C4%B1r.

5. Yellen: Kredilerdeki geri çekilme Fed'in faiz artırımına ihtiyaç bırakmayabilir

6. TSKB Eylık enerji bülteni var.

Geçen ay elektrik üretimi düşmüş ama kurlu güç artmış. Güneş kurulu güç payı artıyor, ama 24 saat çalışamadığı için üretimde payı daha az.

https://news-files.foreks.com/attach...t-20230413.pdf

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Yellen: Kredilerdeki geri çekilme Fed'in faiz artırımına ihtiyaç bırakmayabilir
    İyi demiş, elimde bir kamyon ons la bekliyorum. Cuma tekrar faiz artışı falan derken sağlam verdiler bakalım haftaya ne olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    İyi demiş, elimde bir kamyon ons la bekliyorum. Cuma tekrar faiz artışı falan derken sağlam verdiler bakalım haftaya ne olacak.
    Abd de secimler yaklasiyor bu faiz oranlariyla demokratlarin hic sansi yok

Sayfa 934/1011 İlkİlk ... 434834884924932933934935936944984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •