Sayfa 2/1003 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Kapanan başlıkta faizsiz kredi için ilk defa müşterisi olmak gerekir yazmış birilri. Konuyu bilmiyorsunuz galiba ziraat krediyi verirken yeni müşteri olma şartı aramıyor. Eski müşterilerinede veriyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Hafta sonu aktivitesi olarak.
    Amazon prime’da eski james bond filmleri var. İstanbul’da geçen filmi istanbul manzaraları nedeniyle tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kapanan başlıkta faizsiz kredi için ilk defa müşterisi olmak gerekir yazmış birilri. Konuyu bilmiyorsunuz galiba ziraat krediyi verirken yeni müşteri olma şartı aramıyor. Eski müşterilerinede veriyor.
    kendi pek aktif olmayan hesabımda ve kardeşimin maaş hesabında dediğiniz teklife rastlamadım.

bir püf noktası olsa gerek

4. Ziraat ne kadar kmh açar?

Chp li pm üyesi ekonomist Müslim sarı : biz iktidara gelirsek dolar düşecek dolarınızı satın
    Kaynak halk tv

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    kendi pek aktif olmayan hesabımda ve kardeşimin maaş hesabında dediğiniz teklife rastlamadım.

bir püf noktası olsa gerek
    Nakit avans yazın arama büyütecinde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu başlık kapanana dek faizler 3 haneli olacak diye totem yapardım ama mevcut konjonktürel etkenler ile zor biraz
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    basganım görevi bana tevdi etmiş ama yetişemedim yeni başlık hayırlı olsun

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yeni başllık hayırlı olsun.

Psyko beye teşekkür ederiz.
    Şerro : 19,01

camdaki kız : 20,28

graliça : 23,17

iffet : 5136

nebati : urfa'da

Sayfa 2/1003 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri