Sayfa 29/1003 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    merkeze geçmek nasıl oluyor meemeet....
    premier müşteri oluyomuş...şube söylemiyo...

2.  Alıntı Originally Posted by memet şimşek Yazıyı Oku
    0212 3663555
    Tşk. Ben de bir arayayım
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Salak salak tavandan prim ödedik a.q nereden blelim Yeşil-Gominizm ülkede hakim olacak!!!!!!!!!!!!
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Temmuzda %20 yapılırsa 6600 olur zam yok ozaman .
    Sgk da görünen net 6300 lira olan maaş 1260 lira zamla 7560 olur e maas zaten 7500 du 60 lira zam oldu.
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    hele 2008 sonrası prim ödeyenler tam ayvayı yedi ben onların yerinde olsam sadece gss öderim prim yerine her ay altın alırım prim ödemek enayilik artık
    lanet ediyorum bu ülkede doğduğuma !! Kuralsız, ilkesiz, kanunsuz bir kasaba gibiyiz. Zamanında Bir sistem kurulmuş, Bağkur - ssk- emekli sandığı diye kurumlar yıllarca hesap- kitap tutmuş. Ne demeye bu kadar kayıt- kuyudatı karıştırırlar ! Çünkü; niyetleri kötü. Okumaya, çalışmaya gönlü olmayan, yıllarca onun bunun üstünden geçinmiş bir grup mutlu olacak, hak etmedikleri maaşlara ömür boyu bağlanacak şekilde tüm düzen bozuldu. Artık hiç bir hükümet geriye doğru düzeltme yapmaz- yapamaz.

Siyasetçi; kurumların aktüeryal hesaplarına , emeklinin maaşına ( herkes yatırdığı prim kadar alacağını biliyordu ) karışmamalı. Bunun sonu artık '' ulen dürziler, hepiniz aynı ekmekle, çayla, çorbayla doyacaksınız. Emeklisiniz , size günlük yiyeceğin,zi, ilacınızı vb. ihtiyaçlarınızı vereceğiz. Fazlasını çocuklarınız, torunlarınız yiyor. '' demeye gider. KÖLELİK düzeni.

On hesap

1aylik 29 > 250k kadar
    3aylik 29.50 >250k kadar

250k ustu icin 1 aylik 28.50
    250k ustu için 3 aylik 29.0

5. Ne acıdır ki, bu 7500 meselesine muhalefetten cılız ses çıkıyor. Adeta gülüyorlar. Zira vekiller ve üst düzey bürokratların maaş sorunu zaten yok. Sendika, dernekler zaten bitik. Yıllarca gece- gündüz vatan- millet diyerek çalışacağıma girseymişim bir tarikata. Hiç çalışmadan, yattığım yerden gıçıma bir şalvar geçiverirdim. Şeyim serin serin gezerdim. Hem devlet nezdinde itibarım olurdu hem de ganimetim. Gençlere çok kötü örnek olduk çok kötü. Vatanınızı sevin, devlet işinde hile yapmayın, kaytarmayın vb. nasihatlar ettik. Şimdi bize küfediyordur gençler !

6.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Ne acıdır ki, bu 7500 meselesine muhalefetten cılız ses çıkıyor. Adeta gülüyorlar. Zira vekiller ve üst düzey bürokratların maaş sorunu zaten yok. Sendika, dernekler zaten bitik. Yıllarca gece- gündüz vatan- millet diyerek çalışacağıma girseymişim bir tarikata. Hiç çalışmadan, yattığım yerden gıçıma bir şalvar geçiverirdim. Şeyim serin serin gezerdim. Hem devlet nezdinde itibarım olurdu hem de ganimetim. Gençlere çok kötü örnek olduk çok kötü. Vatanınızı sevin, devlet işinde hile yapmayın, kaytarmayın vb. nasihatlar ettik. Şimdi bize küfediyordur gençler !
    muhalefete çok fazla anlam yükleniyor popülizm yapmaktan başka bir şey dedikleri yok geçen kerim rotanın makalesini okudum gelir gelmez hemen negatif reel faize son vereceklerini söylüyor bu sayede konut fiyatları çökecekmiş herkes rahatça ev alacakmış bende yazdım politika faizini 8.5 den 65 e mi çıkaracaksınız bir anda diye cevap gelmedi

7. 11 Mart’ta yazdığım bilgi yanlış arkadaşlar

Düzeltmek istiyorum

Four Seasons hoteline ait inşaat

Konutların bugün fotoğrafını çektim

İnce yerleri sarı ile işaretledim

8. Evet yani insanlara şirin görünmek için bile olsa popülist söyleme ne gerek var. Yok muhtarlara muhtar evi, sekreter falan verecekmiş. Yok her aileye standart maaş bağlayacakmış. Çalışmanıza gerek yok gibi bir söylem.... Oysa , çalışmayana mama yok. Kimseye ayrımcılık olmayacak vb. söylemler bu ekonomik bunalıma en uygun söylemler. Oy verecek adam doğruyu görerek versin. İşadamını küstürmeyelim, çalışmayan ama dedikoduda uzman kesimi küstürmeyelim derken ülke uçurumun eşiğinden nasıl alınacak.

Sayfa 29/1003 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •