Sayfa 431/1003 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Biraz önce ziraat internet şubeden dijital kredi için başvurdum, 70 bin üst sınır, o kadar istedim 24 ay 1,96 faizle. Hemen onaylandı, ama 9600 lira vermeyi uygun görmüşler. Bozdur bozdur harca...

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Biraz önce ziraat internet şubeden dijital kredi için başvurdum, 70 bin üst sınır, o kadar istedim 24 ay 1,96 faizle. Hemen onaylandı, ama 9600 lira vermeyi uygun görmüşler. Bozdur bozdur harca...
    Bana da kredi kartı çıkmadı hala...

3. Halk ve Vakıf bank şb. lerin mevduat 40% oran verdiklerini yazmıştım, akşamüstü vakıf bnk. MT tekrar aradı bu hafta 41% e kadar oran alabiliriz dedi. mobil den girip vadeli hesap açmak istersem 32-105 gün 25k üstü her tutar size özel 39% yazıyor, geçen cuma 38% yazıyordu, şb. ile görüşüp pazarlık yapılırsa 1m+ bu hafta 41% oran mümkün görünüyor. Ben bu durumdan şunu çıkarıyorum: önümüzdeki 3 ay dolarda 12% civarı yükseliş devlet tarafından makul görülmüş durumda. Ez cümle Ağustos sonu $ 19.80 x1.12= 22,20 TL. Ben hesabımı buna göre yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Bana da kredi kartı çıkmadı hala...
    Bankacılar ve sistem artık herşeyi görüyor.

Diğer bankalarda Gelirinizin 5 katından fazla olan limit kullanmışsanız kart başvurunuz kabul edilmiyor.

İsterseniz faiz geliriniz 250 bin olsun.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5. 1 hafta önce akbank Mobil de artı para limitinizi yükseltmek istermisiniz diye teklif gördüm bende dedim yükselsin bari okey verdikten sonra anında sms geldi şu an için size olumlu cevap veremiyoruz diye ! Ertesi gün merak ettim findeks puanımı sorgulattım 40 puan inmiş resmen tuzağa düşürüldüm

6.  Alıntı Originally Posted by hilmi Yazıyı Oku
    Merhabalar

Televizyonlarda ve sosyal medyada Türkiye'nin CDS oranları 680 - 690 diye bildiriliyor.

Ben "https://tr.investing.com/rates-bonds/turkey-cds-5-year-usd" linkten bakıyorum, mayıs ayı içinde 600 ü görmedi.

Kaç yıllık CDS oranları gösterge kabul ediliyor?

Yukarıda bulunan linkten başka görebileceğimiz yer var mı?

Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim...
    700lerden döndü...cds forum var oraya bak....

7.  Alıntı Originally Posted by memet şimşek Yazıyı Oku
    adı ne, neyin altında...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8.  Alıntı Originally Posted by memet şimşek Yazıyı Oku
    gerçeği kabul etmek istemedikten sonra nereye bakarsan bak yoksa 1 haftadır onlarca ekonomist bunu tartışıyor yazılı, görsel basında, hepsi mi palavracı bu adamların, yazsın google'a 700 cds bakalım ne çıkıyor..?

Sayfa 431/1003 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •