Sayfa 488/1003 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Şimşek ortodoks ekonomi politikalarına dönülmesi gerektiğine inandığını söyledi. Gelen bilgilere göre Erdoğan, atama yetkisi için "Bunu olmuş bil" cevabını verirken, Şimşek'in ortodoks politikalara dönüş ısrarına olumlu ya da olumsuz bir cevap vermedi.

2.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    Şimşek ortodoks ekonomi politikalarına dönülmesi gerektiğine inandığını söyledi. Gelen bilgilere göre Erdoğan, atama yetkisi için "Bunu olmuş bil" cevabını verirken, Şimşek'in ortodoks politikalara dönüş ısrarına olumlu ya da olumsuz bir cevap vermedi.
    öyle faiz artışı martışı yok....atama dersen köpeğin olsun...

3. 7 Nisan hscb üzerinden %30 oranla bağladığım tl kkm hesap dolar 20,75 üzeri atarsa kur farkı almaya başlayacak.Kontrollü bir şekilde doları serbest bırakıyorlar her gün üstüne koyarak kapanıyor.

4. ppz günlük getiri %0,1033. mk yüzde 40'ı buluyor, 32 günlük mevduğata bizleri mahkum etmiyor ve duruma göre farklı aksiyon fırsatı sağlıyor. daha ne olsun, teşekkürler ppz, iyi ki varsın. iyi ki bizim kıymetlimizsin.

Yükselişin nedeni 507'nin yazdığı nedenden olabilir mi?

https://twitter.com/e507/status/1663...429168129?s=20

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    ppz günlük getiri %0,1033. mk yüzde 40'ı buluyor, 32 günlük mevduğata bizleri mahkum etmiyor ve duruma göre farklı aksiyon fırsatı sağlıyor. daha ne olsun, teşekkürler ppz, iyi ki varsın. iyi ki bizim kıymetlimizsin.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, itibar etmeyiniz.

6. hesabımda boşta duran dolar ve euro var, bunları ne şekilde değerlendirmek gerekiyor, faiz olarak fazla vermiyorlar sanırım hele euro'ya hiç vermiyorlar, eurobond almaya değemez o kadar çok değiller, geçen ay euro ile alınan bir fon aldım baktım sürekli zarar ediyor panikleyip sattım, yoksa öyle dursun mu bilemedim.

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    hesabımda boşta duran dolar ve euro var, bunları ne şekilde değerlendirmek gerekiyor, faiz olarak fazla vermiyorlar sanırım hele euro'ya hiç vermiyorlar, eurobond almaya değemez o kadar çok değiller, geçen ay euro ile alınan bir fon aldım baktım sürekli zarar ediyor panikleyip sattım, yoksa öyle dursun mu bilemedim.
    Ben boşta 1000usd bile olsa eurobonda gömüyorum...Kısa vadelileri deneyebilirsin de bu gün o tarafta da fiyatlar yükselmiş...

8. Arbitraj başlığına da bakmanızı öneririm. çok iyi fırsatlar mevcut, bugünden 26 hazirana kadar %6-7 net getiri mümkün, yıllık endeks bazında %90, hisse bazında %100 gibi getiriler ediyor, her zaman böyle olmaz.

Sayfa 488/1003 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •