Sayfa 504/1003 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Ecevitin ABD pasaportu varmıydı ?
    Ecevetin Yalısı varmıydı ?
    Ecevitin çiftliği varmıydı?

halen birisi yalısında kahvesini yudumluyor

ghfjgjggff

ecevit robert koleji mezunudur , bitirdikten sonra üniversite ye teşrif etmeyip gazetecilik mesleğine soyunmus tur

3. Yeni dönemde yapılacak (olası) faiz artışına tl mevduatçılar olarak çok fazla da sevinmeyelim.Şuan politika faizi 8,50 bankalar ne veriyor 40% üzeri mevduat verdi tl kkm de aynı şekilde 40 % gördü.Abartı bir artış olmayacaktır faizi 25-30 yapsalar (bu kadar yükseltirler mi emin değilim) bankalara bir talimat gider hoop mevduat faizleri de politika faizinin sınırına çekilir (muhtemelen öyle olacaktır).Günün sonunda resmi olmayan enflasyon 70-80 mevduat faizi 25-30 %.Yani her türlü kaybeden yine tl mevduatçılar olacak.Umarım yanılırım.

4. Lise mezunu diye dalga geçilen adamın okuduğu lise, faal haldeki üniversitelerin 90%'ından daha iyi eğitim veriyor. Bu liseden mezun olan vatandaşların çoğu fikirleri ile ülke gündemine yön veriyorlar ve lise mezunu halleri ile bir sürü iş teklifi alıyorlar.

Robert mezunlarını çelikçomak lisesi mezunları ile karıştırmamak lazım. Ecevit'i sadece son dönemleri ile hatırlayanlar nasıl yabancı dil konuştuğunu falan bilmezler.

Bugün A*P kabinesinde olup hesapta çok iyi konuşuyor diye övülen adamların konuştuğu İngilizce Ecevit'inkinin yanında tarzanca gibi kalıyor.

5. yeni dönemin

yani londralı finansç memo paşa ve ekibinin ,

ilk günü bugün bakalım bankalarda muudiler yönünde realleşmeye doğru adımlar gelecek mi ?

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Lise mezunu diye dalga geçilen adamın okuduğu lise, faal haldeki üniversitelerin 90%'ından daha iyi eğitim veriyor. Bu liseden mezun olan vatandaşların çoğu fikirleri ile ülke gündemine yön veriyorlar ve lise mezunu halleri ile bir sürü iş teklifi alıyorlar.

Robert mezunlarını çelikçomak lisesi mezunları ile karıştırmamak lazım. Ecevit'i sadece son dönemleri ile hatırlayanlar nasıl yabancı dil konuştuğunu falan bilmezler.

Bugün A*P kabinesinde olup hesapta çok iyi konuşuyor diye övülen adamların konuştuğu İngilizce Ecevit'inkinin yanında tarzanca gibi kalıyor.

I speech kürsü.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Lise mezunu diye dalga geçilen adamın okuduğu lise, faal haldeki üniversitelerin 90%'ından daha iyi eğitim veriyor. Bu liseden mezun olan vatandaşların çoğu fikirleri ile ülke gündemine yön veriyorlar ve lise mezunu halleri ile bir sürü iş teklifi alıyorlar.

Bizim dönemimiz de ilkokul ve ortaokulda aldığımız eğitim ve ahlaki değerler şimdi çoğu lise ve üniversiteye on basar.
    Çok güzel çok idealist öğretmenlerimiz vardı.İlkokulu köyümde okudum.Öğretmenimin kendi maaşından sınıfa kitaplık yaptırdığı ve rafları türk-dünya klasikleriyle doldurduğu günler dün gibi aklımda.Deli kitap okuturdu bize okulun arka bahçesinde taşlara,çimenlere oturtur hayallerinizi çizin derdi sonra çizdiklerimiz üzerine sohbet ederdik.JUles Verne'nin tüm kitaplarını 4-5 kez okuduğumu hatırlıyorum.İki öğretmenim oldu ilkokulda ikisi de harika öğretmenlerdi.Kışın elektirikler gider bazen 10-15 gün gelmezdi evde lambanın altında ders yapmak mümkün olmuyor kendisi gidip tüp lambası aldı akşam üstü bizi kendi evinde toplar lamba altında ödevleri yaptırırdı.Matematik dersleri hala aklımda kara tahtaya yazılan sorular çözüm şekilleri hala gözümün önünde.Şimdi dönüp bakıyorum da empati,sevgi,arkadaşlık,çalışmak,disiplin,doğayı sevmek,adalet,hakkını savunmak,haklının yanında durmak,başarı,ahlaklı ve erdemli olmak vs bu değerlerin/duyguların çoğunu ilkokulda öğrenmiş ortaokulda pekiştirmişim.Şimdi biri kız biri erkek iki çocuk babasıyım aynı değerleri çocuklarıma aktarmaya gayret ediyorum.

8. 150bin usd ddkkm yapildi. 3aylik %2.5 net prim vade sonunda tl olarak. Denizbank

Sayfa 504/1003 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •