Sayfa 534/1003 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by teyyareci Yazıyı Oku
    Dostlar bir konuda sizden tavsiye isteyeceğim.
    Halk bank bireysel emeklilik ten çıkmak için başvuruda bulunduk. Çıkış işlemi tahminimden uzun sürdü ve bu hafta ki dolar, altın yükselişini yakalamak için şanssız bir şekilde geç kaldık. Dolar 20.500 de iken KKM için planım vardı lakin bu seviyede olumsuzum. Külçe altın için ise 1250 seviyesi ile 1500 arasında 50 Gr a yakın eksiliyorum. Külçe altın için bu akşam ( yarın ne olur bilemiyorum) teklif aldım. Param yarın saat 17.00 de hesaba geçiyor. Siz olsanız ne yapardınız. Beklemek mantiklimidir..Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum. Saygilarimla
    Ben olsam 1 ocakta yeni asgari ücreti full yatirip onun devlet katkısı gelince cıkardım.
    TL mevduat yaparım ben su anda tl gelse elime.

2. Rte önderliğinde

Şimşek mcqueen idaresinde

Hafize ana merkeze gelmiş

The Şahap başkan bddk olmuş

Ortaya karışık çoban salatalı ezogelin çorbası gibi bir şey oldu ekonomi yönetimi

3.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Düz dolar mevduata 5.5 üstü var mi acaba?
    Yurtdışında %5 civarı var, 1 sene vadeli, aylık faiz ödemeli. TR'de %4-5'ler var mı da %5.5 üzerini sorar oldunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    Yurtdışında %5 civarı var, 1 sene vadeli, aylık faiz ödemeli. TR'de %4-5'ler var mı da %5.5 üzerini sorar oldunuz?
    dün yolüstü geçerken vakıfa sordum
    50k usdye kadar%5
    50k üstü%5,5 dedi kız

5. Mb başkanımız hayırlı olsun.İlk kadın başkan sanırım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Mb başkanımız hayırlı olsun.İlk kadın başkan sanırım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şahapa her adımlarından önceden beni haberdar et dedi heralde....ööööyle meydan senin yok yani....

7.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    dün yolüstü geçerken vakıfa sordum
    50k usdye kadar%5
    50k üstü%5,5 dedi kız
    iyiyimiş, şeffalık olmadığı için bilemiyoruz tabii, bankaların sitelerine bakıyorsun USD faizi %0.1'lerde. Ya kulağını tersten tututarak (KKM dönüşümlü falan filan) diye birşeyler öneriyorlar ya da hoşgeldin faizi diyorlar, birkaç ay sonra yere iniyor. Sürekli her ay MT ile pazarlık yapmak, parayı oradan oraya aktarmakla da uğraşmak istemiyorum. Ha %5.5'i internet sayfasında görsem yine de getirmezdim birikimimi TR'ye, bu 500 üzerindeki ülke risk primi ile %0.5 fark vererek yabancı yatırımcıyı çekemezler.

yeni mb başkanı ingilizce konuşsun hep.hem ing ilerletiriz hemde havalı olur.faizi arttırır anlamazlar ne yaptığını.
    alma kardeşim almanin ing söyler

Sayfa 534/1003 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •