Sayfa 54/1003 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bay Kemal, Muharrem’in mekanına gitmiş az önce.

Muharrem Hoca 100 bin imzayı 1 haftada zar zor topladığı için seçimde kepaze olmamak için ( % 2-3 oy vb. ) vazgeçecek gibi kesin aday olmaktan.
    1-2 günde toplasa aday olacaktı bence.

Bay Kemal’in bize gel Muharrem teklifini muhtemelen kabul edecek.

*** Cumhurbaşkanı kesin aday listesi 31 Mart'ta Resmi Gazete'de yayımlanacak ve cumhurbaşkanı seçimi propaganda dönemi başlayacak.
    seni dinlememiş ince

2. Elinde dolar olanlar için arbitraj:
    doları sat, temmuz - aralık 2023 vadeli herhangi bir viop kontratı al, yıllıklandırılmış kazanç %50 dolayında, %5 viopta dolar kazancından vergiyi düşersen %45 net eder. Az bir kontrat alım satım komisyonu, bir de dolar alım satım marjını da hesaba katmak lazım ama biraz piyasayı takip edip %50nin üstü de yakalanabilir. Dolayısıyla %45 net getiri mümkündür.

Örnek: yılsonu dolar kontratı 26,31den işlem görüyor şu anda, spot dolar 19,09. Hesabı burdan yapabilirsiniz.

bu işlem nedir hocam?

3.  Alıntı Originally Posted by ekmekarasiekmek Yazıyı Oku
    Elinde dolar olanlar için arbitraj:
    doları sat, temmuz - aralık 2023 vadeli herhangi bir viop kontratı al, yıllıklandırılmış kazanç %50 dolayında, %5 viopta dolar kazancından vergiyi düşersen %45 net eder. Az bir kontrat alım satım komisyonu, bir de dolar alım satım marjını da hesaba katmak lazım ama biraz piyasayı takip edip %50nin üstü de yakalanabilir. Dolayısıyla %45 net getiri mümkündür.

Örnek: yılsonu dolar kontratı 26,31den işlem görüyor şu anda, spot dolar 19,09. Hesabı burdan yapabilirsiniz.

bu işlem nedir hocam?
    Sonrasında düzeltme yazdım burda hatalı yazmışım. Getiri oranı da biraz düştü %40 civarında. Viopta ileriye dönük pozisyon almak mümkün, ileride falanca ay dolar alıp bir ay tutup %4 karla satacağım diye işlem yapabiliyorsunuz, dolar fiyatı ne olursa olsun böyle bir getiriyi şimdiden baglayabilirsiniz.
    Biraz karışık işlem viop tecrübeniz yoksa bulaşmayın ama yazdığım getiri doğrudur, %50 üstünü yakalarsam ben girerim.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    seni dinlememiş ince
    Şimdi temmuz maaş zamları tuike göre mi enag’a mı göre olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Şimdi temmuz maaş zamları tuike göre mi enag’a mı göre olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gıdıvan bilirdi bunu

6. Gelse de kösele fiyatlarından haberdar etse bizi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Gelse de bize çorum şivesiyle heç bişey olmaz, thy suyun icinde 200 lira olacah eregli 100 lira olacah dese.

Yine çık gel bağdat caddesinden
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Gelse de kösele fiyatlarından haberdar etse bizi

8. On hesap %32,5.

Sayfa 54/1003 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz