Sayfa 744/1003 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iki kol mu??

En son Sogut'de iki kola 600 kaat verdim.

Haziran sonu gibi..
    Selamlar sn. Dudu. Hangi restoranda yediniz acaba ? Ahtapot galicia mi yediniz ?

Gecen pazar Sogut koyunde Deniz kizi restoranda idim. 1 porsiyon ahtapot izgara 450 TL. 2 bacak oluyor, bir de kafa kismindan parca koyuyorlar 2 adet.

Pahaliliga o kadar alistim ki. Mezelerin 90 tl olmasi , kalamar tavanin 350 tl olmasi , 4-5 adet jumbo karidesin 450 tl olmasi normal geliyor artik.

Siradan bir ocakbasina gitsem bile 1 porsiyon yemek 300 TL den basliyor. Ki Ocakbasi beni memnun etmez , evde yapabilirim.
    Lezzetli deniz urunu pisirmek uzmanlik istiyor.

Ayrica TL dediginiz gibi gercekten bir illuzyondan ibaret.

Bazen su hisse kapiliyorum TL yi elimize aliyoruz ve Thanos parmaklarini siklatiyor ve tl kayboluyor.

Ve arkadan bir ses yukseliyor " Siz gerçeği bilmek (gormek) değil, kandırılmak istiyorsunuz." - The Prestige

Umarim sizi aramizda daha fazla gorebiliriz. Sizden cok sey ogrendik. Saygilar sn. Dudu.

2. mevduat faizleri düşüyor
    borsa yükseldi
    dolar yükseldi
    ev araba fiyatları çok yüksek

bu aşamada parayı nerde değerlendirmek lazım?
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    mevduat faizleri düşüyor
    borsa yükseldi
    dolar yükseldi
    ev araba fiyatları çok yüksek

bu aşamada parayı nerde değerlendirmek lazım?
    Sayın blade bu sorunun cevabını bir bilsek zaten bütün sorunlar hemen hemen kökten hâllolucak. Saygılar

4. Dost tavsiyesi güzel bir japonya turuna gidip deniz mahsullerinin alasına, hem de bizdeki fiyatlardan çok çok ucuza doyabilirsiniz. 90 gün vize de yok, vaktiniz bolsa gidin ayrı bi dünya japonyaya. Bakın tayland dahi demiyorum, bizdeki fiyatların nasıl uçtuğunu görmek için Japonya dahi yeterli ucuzluk olarak

Japonya ucak bileti 30000*2=60000
    Ucuz degil.balik pahaliya gelir.anca dudu gidebilir.
    Anadolu kavagi daha ucuz.

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Dost tavsiyesi güzel bir japonya turuna gidip deniz mahsullerinin alasına, hem de bizdeki fiyatlardan çok çok ucuza doyabilirsiniz. 90 gün vize de yok, vaktiniz bolsa gidin ayrı bi dünya japonyaya. Bakın tayland dahi demiyorum, bizdeki fiyatların nasıl uçtuğunu görmek için Japonya dahi yeterli ucuzluk olarak
    Bizdekiler taylanda gider balığı yedirmek için

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Selamlar sn. Dudu. Hangi restoranda yediniz acaba ? Ahtapot galicia mi yediniz ?

Gecen pazar Sogut koyunde Deniz kizi restoranda idim. 1 porsiyon ahtapot izgara 450 TL. 2 bacak oluyor, bir de kafa kismindan parca koyuyorlar 2 adet.

Pahaliliga o kadar alistim ki. Mezelerin 90 tl olmasi , kalamar tavanin 350 tl olmasi , 4-5 adet jumbo karidesin 450 tl olmasi normal geliyor artik.

Siradan bir ocakbasina gitsem bile 1 porsiyon yemek 300 TL den basliyor. Ki Ocakbasi beni memnun etmez , evde yapabilirim.
    Lezzetli deniz urunu pisirmek uzmanlik istiyor.

Ayrica TL dediginiz gibi gercekten bir illuzyondan ibaret.

Bazen su hisse kapiliyorum TL yi elimize aliyoruz ve Thanos parmaklarini siklatiyor ve tl kayboluyor.

Ve arkadan bir ses yukseliyor " Siz gerçeği bilmek (gormek) değil, kandırılmak istiyorsunuz." - The Prestige

Umarim sizi aramizda daha fazla gorebiliriz. Sizden cok sey ogrendik. Saygilar sn. Dudu.
    Ne uğraşıyorsunuz en güzeli tavuk döner + ayran = 50 TL mezeside içinde. Türkiye'nin ortalama %52 lik kısmının tercihi

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Sayfa 744/1003 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •