Sayfa 551/1003 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    batakçııııı
    ironidir...mudiye dikkat...için...eskiden gecelik 5000 vardı bulsada mudi bizde girsek...

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Mudi app uygulaması çıkmış yuksek faiz varmış varmı kullanan.
    Anlaşma yapılan kurye firması sorunlu, diğer uygulamadan görüntülü görüşme ile açılış yapılıp mudi uygulamasına girebilirsiniz.
    https://www.unlumenkul.com/online-pl...rimiz/piapiri/
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

3. ne dersiniz yoldaşlar

süper bono çıkartırlar mı ? şimşek durum kötü seyi kollamak lazım demiş ?

4.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    ne dersiniz yoldaşlar

süper bono çıkartırlar mı ? şimşek durum kötü seyi kollamak lazım demiş ?
    şimşekten binane olmıycak...dolar yakma devam ediyor....

5. suriye'de tatsız gelişme " iddası "

Türk birliklerinin Suriye'nin kuzeyinde bir Rus askerini öldürdüğü iddia edildi.Associated Press haber ajansı Suriye Gözlemevi'ne dayandırdığı haberinde Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyindeki topçu atışının bir Rus askerinin hayatını kaybetmesine, dört Rus askerinin de yaralanmasına neden olduğunu bildirdi.

AP bugünkü bombardımanın ABD'nin desteklediği Kürt savaşçılar ve Türk birliklerinin Suriye'nin kuzeyindeki dün girdiği çatışmalarda Kürt tarafında kayıplar yaşanmasının ardından geldiğini belirtti.

Rus ordusu, Suriye hükümeti ya da Türk yetkililerden henüz konuyla ilgili yorum yapılmadı.

Merkezi İngiltere'de bulunan muhalif izleme örgütü Suriye İnsan Hakları Gözlemevi, Türk birliklerinin Herbel ve Halep vilayetindeki Um Hoş köylerini birbirine bağlayan yola düzenlediği bombardımanda bir Rus askerinin öldüğünü, dördünün ise yaralandığını bildirdi.

Suriye'nin yarı özerk Kürt bölgesindeki Hawar haber ajansı da bir Rus aracının vurulduğunu, can kaybının olduğunu belirtti ancak tam sayı vermedi. Bir diğer Kürt haber ajansı North ise, bir Rus askerinin öldüğünü üçünün yaralandığını bildirdi.

https://www.voaturkce.com/a/turk-bir...i/7133344.html

geçen kaç yıl odu unuttum ,putin bize acayip ceza kesmişti...Reis onu ikna etmek için Türkiye'yi acayip bir borç yükü içerisine sokuştu...

şimdilik rusyadan ses falan yok...umalımda haber asılsız çıksın...

6. Tunç Şatıroğlu
    @TuncSatiroglu
    ·
    4s
    Bu sabah da dolar kurundaki harekete baktığımda yine sanki Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın başında Dr. Nureddin Nebati, TCMB'nin başında da Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu varmış gibi hissediyorum.

Şenol Babuşcu
    @senolbabuscu
    ·
    3s
    Mevduat faizleri %50’ye yaklaşıyor. Bankalar 100.000 TL mevduata % 40 faiz veriyor Tutar yükseldikçe faiz artıyor.
    10 milyon TL üstündeki tutarlara % 45 faiz veren bankalar var. Daha yüksek mevduatlara % 48’e kadar faiz sözkonusu…

Tunç Şatıroğlu
    @TuncSatiroglu
    ·
    3s
    Elbette doların her gün çıkmasını beklemiyorum. Hatta hiç müdahale edilmesin de demiyorum. Ancak her gün müdahale edilmesi ve bunun için de çok ihtiyacımız olan döviz rezervlerinin yakılmasına itiraz ediyorum. Bu şekilde müdahale yanlıştır.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Haziran başındaki Dolar artışı sonrası TL nin stabil gitmesinin nedeni, serbest piyasanın tekrar işletiliş zamanının Emekli ve Memurların temmuz zammı sonrasına bırakılma kararı olabilir mi?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Haziran başındaki Dolar artışı sonrası TL nin stabil gitmesinin nedeni, serbest piyasanın tekrar işletiliş zamanının Emekli ve Memurların temmuz zammı sonrasına bırakılma kararı olabilir mi?
    bence 1 gün mş politikasına bırakıldı....reise hemen yetiştirdiler...reis şahapa fırçayı bastı...ben sana ipin ucunu bırakmıycaksın demedimmi diye...mesele bundan ibarettir...kaynak....içerden bilgi....

Sayfa 551/1003 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •