Sayfa 532/1003 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    Akbank 5m+ pazarlıkla 46% mevduat faizi.
    oooo sonra ver elini Arjantin ( pesoya 97 veriyo)

2. 6 Martta bir devlet bankasının müşteri temsilcisinin gazına gelip Ağustos sonuna kadar 6 ay %30 ile bağladığım TL mevduat (KKM bile yapmadım) için şu anki oranlara göre yaptığım hesaba göre, (ilk 2 ay + yazdı, sonrasında kuvvetli eksi yazmaya başladı), yaklaşık 180-200 bin TL gibi bir kaybım olacak yani 2 ay, belki daha fazla parayı yastık altında saklamış gibi olacağım. Bu yanlış tercih bundan sonra vereceğim tüm kararlara ışık tutacak ve hata payımı azaltacak diye umut ediyorum. 200 bin TL'lik akıl yatırımı yaptım yani

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    kkm de değişen ne olmuş....

4.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Hangi şube acaba hocam

Bana 1m+ bağdat cad özel bankacılık bile 40 belki diyor

Sizin miktar yüksek tabi ama 5-6 puan farkı nasıl oluştu acaba

1 aylık klasik mevduat mı bu oran ?
    Bir tanıdık aradı, akbank liman şube bugün çok sıkışık md. resmen yırtınıyor TL mevduat için diye sinyal yaktı. direk 43 ten 28 gün odea diye topa girdim, bayram tatili vs. aklımda 14 temmuz diye aslında plan yapmıştım. Md. bana Temmuzu aşırt 46 ya onay alırım dedi, 1 Ağustos a yapıştırdım.

5.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    6 Martta bir devlet bankasının müşteri temsilcisinin gazına gelip Ağustos sonuna kadar 6 ay %30 ile bağladığım TL mevduat (KKM bile yapmadım) için şu anki oranlara göre yaptığım hesaba göre, (ilk 2 ay + yazdı, sonrasında kuvvetli eksi yazmaya başladı), yaklaşık 180-200 bin TL gibi bir kaybım olacak yani 2 ay, belki daha fazla parayı yastık altında saklamış gibi olacağım. Bu yanlış tercih bundan sonra vereceğim tüm kararlara ışık tutacak ve hata payımı azaltacak diye umut ediyorum. 200 bin TL'lik akıl yatırımı yaptım yani
    Pardon da.
    Madem 6 ay bağlamayı göze almışsınız.
    Neden KKM yapmazsınız.
    Ciddi bir hata.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Pardon da.
    Madem 6 ay bağlamayı göze almışsınız.
    Neden KKM yapmazsınız.
    Ciddi bir hata.
    Kkm tavanı serbest bırakılmamis olabilir.kkm ye 11 verilirken 30 oran almistir vadeliye .19 puan faLasi cazip gelmiş olabilir.lakin6 ay fazla olmuş hakikatten ..ben.subatta HSBC ye 34 ile bagladigimda.kkm 11 idi..ama dönüşüm seçim öncesiiydi.
    dolar hala 19 dı kkm ye geçtim 35 oranla..

Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    6 Martta bir devlet bankasının müşteri temsilcisinin gazına gelip Ağustos sonuna kadar 6 ay %30 ile bağladığım TL mevduat (KKM bile yapmadım) için şu anki oranlara göre yaptığım hesaba göre, (ilk 2 ay + yazdı, sonrasında kuvvetli eksi yazmaya başladı), yaklaşık 180-200 bin TL gibi bir kaybım olacak yani 2 ay, belki daha fazla parayı yastık altında saklamış gibi olacağım. Bu yanlış tercih bundan sonra vereceğim tüm kararlara ışık tutacak ve hata payımı azaltacak diye umut ediyorum. 200 bin TL'lik akıl yatırımı yaptım yani
    Dolar yada Euro kkm yapsaydın keske ikisi de %24 artmış daha 3ay var %40 ı bulacak gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Çok pahalı bir yatırım olmuş, forumu takip ediyorsunuzdur aslında burada genelde doğru akıl fikir veriliyor müşteri temsilcilerine bin kat tercih ederim. Neyse, geçmiş olsun, paylaştığınız için de sağolun sayenizde biz de bedavadan aynı dersi almış olduk.

Sayfa 532/1003 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •