Sayfa 33/1003 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Meşhur bir dönerci var bizim burada.

100 gr 140 TL
    150 gr 210 TL
    200 gr 280 TL
    Geçen haftalarda almanyada yedim 180 gram ekmek arası 7€. Bayadır böyle eti bol ekmek arası yememiştim. Bizde fiyatlar ucmus dönerci ali ustada tombik 120tl porsiyon heralde 100gramdır.

2. menfaatsiz yaralı parmağa işemediği bilinen sakalcı soner medyası ,

Reis'in diploması için biz ne dedikse o demeye getirmiş...

Yıl; 1991… Erdoğan'ın diploma muamması... Hasan Basri’yi tanır mısınız…Erdoğan'ın makam odasındaki çerçeve

Sevgili çocuklar, gerçekten Sayın Erdoğan'ı tebrik ediyorum, bizim çok bilmişler sayesinde yıllardır iktidar koltuğunu koruyor.

Odatv daima yazdı… Yetmedi, Sayın Erdoğan’ın sınıf arkadaşı Rafael Sadi daima tekrarladı, son yazdığı kitabına da ekledi.

Yok, bazı kafalar bir türlü anlamak istemedi çocuklar. Keza, Soner Yalçın “Kayıp Sicil†adlı biyografi kitabında Erdoğan'ın üniversite hayatıyla ilgili sayfalarca yazdı. “Üniversite diploması var†dedi… Ama çocuklar gelin görün ki, bir güruh “diplomada diploma†diye tutturdu durdu!

Çocuklar kabul edelim; Sayın Erdoğan zeki politikacı, ülkenin yüzde 80’inin üniversite diploması olmadığını bildiğinden, “diploma da diploma†diyenlerin büyük kitleyi kırdığını çok iyi biliyordu. Bu sebeple yıllarca sesini çıkarmadı.

Diyebilirsiniz ki; “Hürrem Hanım niye bu seçim öncesi ortaya çıktı?†Sanıyorum gerek eski YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan Bey ve gerekse Sayın Aytun Çıray’ın YSK'ya başvurması ve hele bazı partilerin konuyu yargıya taşımak istemesi üzerine Sayın Erdoğan, artık buna son vermek gerektiğini düşündürdü. Bu nedenle iletişim ekibine “belgeleri yayınlayın†dedi… Niye tek gazeteye verdiler onu anlamış değilim, iletişim neden tüm medyaya bu belgeleri vermedi? Neyse. Bu konuda sizlere başka ayrıntılar vereceğim çocuklar…

HASAN BASRİ AYRINTISI
    Külliye Sayın Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili tüm belgeleri bugün saat 13.15 itibariyle medyaya verince, bir belge üzerindeki imza dikkatimi çekti: Hasan Basri Yıldız…

Bu isim bana yabancı gelmedi. Hasan Basri Bey ülkenin bilindik Denge Araştırma şirketi sahibi.

Çocuklar, Hasan Basri Bey yıllarca Erdoğan ile çalıştı. Sanıyorum ilişkileri gençlik döneminde başladı. Mesela, Sayın Erdoğan Refah Partisi İstanbul İl Başkanı iken Hasan Basri Bey sanırsam danışmanı idi.

Külliyenin basına gönderdiği belgede; Sayın Hasan Basri Yıldız’ın diplomayı üniversite yönetiminden 1.11.1991 tarihinde imzayı atıp aldığını gösteriyor. Erdoğan o tarihe kadar diplomasını niçin almak istememişti?

Çocuklar bunun sebebi de belli; Türkiye'de “çıkışâ€ belgesi diploma yerine geçer. Bu yazıyı yazarken çevremdekilere sordum, biri dışında hiçbirinin diploması yok! Çıkış belgesi her şeyi çözüyor çünkü…

Sayın Erdoğan, üniversite diplomasına 1991 yılında neden ihtiyaç duydu bilmem ama o dönem görev yaptığı il başkanlığı makam odasında diplomasını duvara astırmıştı! O dönem bina İngiliz konsolosluğu karşısında idi, şimdi otel oldu... O tarihlerde Milli Görüş hareketi içinde Rahmetli Erbakan’dan dolayı üniversite mezunu olmak önemliydi, sanırsam o nedenle makam odasının duvarına asılıydı belge…

VESİKALIK HİKAYESİ
    Çocuklar lütfen, bir siyasi liderin 21 yıl iktidar koltuğunda oturması eleştirisini “yok diploma yok bilmem ne†üzerinden yapmayınız. Çok üzülüyorum, bizim kuşak politikayı- ekonomiyi tartışırdı, şimdikiler hep şekilci. Bu yüzden halkın geniş kesiminde Erdoğan hayranlığı var…

Askerliğini yedek subay olarak yapmış bir insan hakkında “üniversite diploması yok†diye polemik nasıl yapılır? Dört yıllık üniversite mezunlarının yedek subay olduğunu kimse bilmiyor mu? Ama gelin görün ki kimseye dert anlatamıyorsunuz? Hayallerini gerçek sanıyorlar! Daha kötüsü bir de buna inanıyorlar…

Sayın Soner Yalçın sekiz yıl önce yazmış “Erdoğan’ın diploması var†diye. Tam sekiz yıl önce… Bu yazıya oturduğumda kendini aradım. “Hürrem Hanım size bir sürpriz yapayım†dedi. Kullanmam için bir belgeyi paylaştı:

Çocuklar, 1991 yılında Sayın Erdoğan diploma için yeni fotoğraf çektiriyor, işte manşette gördüğünüz o fotoğrafları… Kasımpaşa’daki fotoğraf stüdyosundan çıkma o fotoğraflar… İsmail Yıldırım’ın “Stüdyo Yıldırım†eseri! Ne kadar gençmiş Erdoğan…

Daha geçen gün her şeyi “maydanoz†bir gazeteci televizyon ekranına çıkıp “nerede Erdoğan'ın sınıf arkadaşı†diyordu bağırıyordu her daim yaptığı gibi... Çok bağırınca söylediklerinin gerçek olduğunu sanıyor bu yıllarca gazetecilik yapıp tek araştırmaya imza atmamışlar. Neyse, kızmayayım şimdi… Belgelerde Erdoğan’ın sınıf arkadaşları var, bulup röportaj yapar artık! Yahu çocuklar yıllardır Rafael Sadi Bey bile “ben sınıf arkadaşıyım†demesine rağmen inandıramadı bu seçkinleri!

Sonuçta, sanıyorum diploma tartışması son buldu! Sanın siz; birilerini inandırmak bu ülkede imkansız.

Hürrem Elmasçı

Odatv.com

https://www.odatv4.com/guncel/yil-19...cerceve-276872

solcu görünür, parayı çok sever...

eğer bir şirket veya kişi hakkında negatif yazı çıkıyorsa,

onun reklam vermediğine delalet etmelisiniz derim..

şimdilik isviçre patronajlı sözcü gazatasında köşesi var...

...................

tiweter'da diploma tartışması

https://twitter.com/search?q=diploma...d_query&f=live

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    On hesap

1aylik 29 > 250k kadar
    3aylik 29.50 >250k kadar

250k ustu icin 1 aylik 28.50
    250k ustu için 3 aylik 29.0

Hangi banka bu acaba?

Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Hangi banka bu acaba?
    Burgan mobil

5. İftar Fiyatları (kişi başı)

*Four Seasons Bosphorus 3350 TL
    *Çırağan Sarayı 3280 TL
    *Mandarin Oriental Bosphorus 3025 TL
    *Raffles Hotel 2500 TL

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    İftar Fiyatları (kişi başı)

*Çırağan Sarayı 3280 TL
    *Raffles Hotel 2500 TL
    Bizim mahalle arasında etli menü 245 tavuklu menü 185 çayda sınırsız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    İftar Fiyatları (kişi başı)

*Çırağan Sarayı 3280 TL
    *Raffles Hotel 2500 TL
    https://m.haberturk.com/vip-tuvalet-...tl-3577157-amp

İstanbul Florya'da bir AVM'de hizmet veren tuvalet dikkatleri çekti. Giriş ücreti 25 TL olan ve lüks hizmet konseptiyle işletilen işletmeyle ilgili konuşan işyeri sahibi Sacettin Gür, yüksek ücretin kullanılan lüks ürünlerden kaynaklandığını belirtti. Gür ayrıca AVM'de 6, aynı katta 2 ücretsiz tuvalet olmasına rağmen müşterilerin kendi işletmelerini tercih ettiğini söyledi

https://m.youtube.com/watch?v=uNq8lL4Adeo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bizim burda özler döner var angaranın en meşhurlaından biridir 160 tl porsiyon
    Onun meşhurluğu rt ordan yedi diye meşhurlaştı.Tadı vs hikaye meşhurluğu için

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Sayfa 33/1003 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •