Sayfa 407/1003 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Video orijinal ve abd de çekilmiş. Onun için paylaştım.

Robot cart curt deyip geçme :-) 2022 de %1200 üzeri getiri bıraktı vadeli endeks kontratında. Arbitraj robotu getirileri doğal olarak daha düşük.
    Paylaşmayın işte gerceklerle uzaktaan yakından alakası yok.yani yılda yüzde 1200 kazanan bir aklın bu videoyu izleyip te yayınlaması ..bilemedim.

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Paylaşmayın işte gerceklerle uzaktaan yakından alakası yok.yani yılda yüzde 1200 kazanan bir aklın bu videoyu izleyip te yayınlaması ..bilemedim.
    Yurtdışına en son ne zaman çıktınız?

Ben alım gücündeki kaybı yurtdışında hissediyorum. Bunu ispat etmek için video çekmekle falan uğraşamam o ayrı konu.

Siz hangi ülkeye gittiniz de alım gücündeki kaybı hissetmediniz?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Şaka mı bu karşılaştırma sn kafkaf yapmayın siz bari yapmayın yani arbitraj robot cart curt kullanan birisiniz bu videoya inandiginiza inanmıyorum ....polis ABD de 3 .500 dolar alır burada polis 25.000 TL alır.. yani lütfen biraz akıl mantık ....tamam alım gücümüz düşük te videodaki kadar da değil ...
    Bu konuyu sizinle daha önce tartışmıştık.

1 dolar = 20 TL derseniz.

Abd polisi 3500 dolar yani 70000 tl kazanırken Türk polisi 25000 tl yani 1250 dolar kazanıyor.

Abd polisi Türkiye de en lüks hotel de ailesi ile tatil yapabilirken Türk polisi kendisi ve ailesi için bırak tatil yapmayı Abd uçak biletini belki karşılayabilir.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Merhabalar,
    Dövizden dönüşümlü kur korumalı mevduatlarda seçim sonrası oran alan oldu mu?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku

Abd polisi 3500 dolar yani 70000 tl kazanırken Türk polisi 25000 tl yani 1250 dolar kazanıyor.

Abd polisi Türkiye de en lüks hotel de ailesi ile tatil yapabilirken Türk polisi kendisi ve ailesi için bırak tatil yapmayı Abd uçak biletini belki karşılayabilir.
    Kulliyen hatalisiniz...bu karşılaştırma== ABD deki polisin kendi ulkesondeki refah düzeyi ile Türk polisinin Türkiye'deki refahı ile karşılaştırılabilir...evet bunu tartismistik.lakin si.1 adım ilerlememissiniz neyse beye inanmak istiyorsaniz.ona inanın ...iyi hafta sonları..

6.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Kulliyen hatalisiniz...bu karşılaştırma== ABD deki polisin kendi ulkesondeki refah düzeyi ile Türk polisinin Türkiye'deki refahı ile karşılaştırılabilir...evet bunu tartismistik.lakin si.1 adım ilerlememissiniz neyse beye inanmak istiyorsaniz.ona inanın ...iyi hafta sonları..
    En son ne zaman yurtdışına çıktınız? Hangi ülkeye gittiniz? diye sordum, neden cevap vermiyor sunuz?

Amerika polisinin refah düzeyi diyorsun, ben ise o ülkede yaşadım/çalıştım diyorum :-)

Türkiye yi de biliyorum.

Müsade et, bu karşılaştırmayı senden daha iyi yapayım:-)

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Hiçbir etkisi olmaz

1.turda gözünü açacaktı herkes.

Geçti artık.

İnce çekildim diyor (yurtdışı oyları çıkartıyorum) 200.000 kişi hâla inceye oy vermiş!

Düşünün.
    Parlamenter sistem diye seçime girdiler. Parlementoyu cumhur ittifakı kazandı. Hikayenin sonu.
    İkinci tur için hala umut var. Ama seçmenin beklenti ve isteklerini yanlış okuyup, ikinci turda başka bir söyleme geçilmesi ne kadar karşılık bulur bilemiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku

amerikada polisin ortalama maaşı 4.500 dolar civarındadır, 3500 alan olduğu gibi 7.000 dolar alan da vardır kıdeme göre..

Sayfa 407/1003 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •