Sayfa 415/1003 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TL tam bir ateşten top.
    Eline TL geçen bir an evvel kurtulmak istiyor.
    Bu dediğin çok doğru.Yan dükkanım kuyumcu akşama kadar giren çıkandan 1 tl alsan sayılı zenginlerden olursun.Bazıları tanıdık soruyorum adamın dediğini aynen yazıyorum; ben neye sahip olduysam dolar sayesinde oldum her kazandığım parayla dolar alır biriktirip alırım herşeyi diyor.Bende bir sevemedim dövizi

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    İktidar bu konuda tam bir paradox içinde.

Dolara ihtiyacı var, dolar talebini azaltmaya çalışırken TL yi değerli tutarak ithal mallara çekicilik yaratıyor.

BMW nin alt modelleri ile c sınıfı yerli araçlar aynı fiyatlara geldi neredeyse.

Beyaz eşya, elektronik desen yüzde 90 ı ithal satıyor.

3 harfli ucuzluk marketleri güya elektronik satmayacaklardı.

Adamlar koltuk takımı, tekne, araba, motosiklet ne ararsan hepsini İTHAL OLARAK satıyor.

Kadınların yağmaladığı 3 harfli ucuzluk marketlerinin ıvır zıvır şeylerinin büyük çoğunluğu da ithal.
    Bime 2 haftada bir cuma günü fırın ocak davlumbaz seti buzdolabı televizyon elektrikli bisiklet geliyor öğleden sonra gittiğimde tozu kalmıyor bu ürünler öyle sürekli alınacak ürünler de değil demek ki insanlar yazlığına evine alıp atıyor müsriflik iyi bir şey değildir diye öğretildi bize ancak enflasyon bizi müsrif yaptı

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bime 2 haftada bir cuma günü fırın ocak davlumbaz seti buzdolabı televizyon elektrikli bisiklet geliyor öğleden sonra gittiğimde tozu kalmıyor bu ürünler öyle sürekli alınacak ürünler de değil demek ki insanlar yazlığına evine alıp atıyor müsriflik iyi bir şey değildir diye öğretildi bize ancak enflasyon bizi müsrif yaptı
    bahri kardeşim piyasanın çok altında fiyatları. alıp satsan kardasın. Bim öyle bir şey. a101'de tv'lerde iyi. A101'e bakmadan tv almayın.

4. Yurt dışı hesap açmak mümkün mü?

5.  Alıntı Originally Posted by berfu Yazıyı Oku
    Yurt dışı hesap açmak mümkün mü?
    How to Open a United State Bank Account and Credit Card as a Foreign Citizen

(without having a SSN or having to travel to the US)

Steps

https://twitter.com/wishzen/status/1...3ARYbKt8A&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Enflasyon bizi fena bozdu ihtiyacımız olmasa bile bir şeyler satın alıyoruz ya bir daha alamazsam korkusu bizi tüketim delisi yaptı
    Buna İspanyolca 'quema la plata' (parayı yakmak) deniyor.
    arjantinde deyim olmuş...

Alıntı Originally Posted by memet şimşek Yazıyı Oku
    Buna İspanyolca 'quema la plata' (parayı yakmak) deniyor.
    arjantinde deyim olmuş...
    walla parayı yakmıyorum tam tersi dövize endexli ne varsa toplamaya devam.Para yakma işini geçen yıl bitirdim

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    walla parayı yakmıyorum tam tersi dövize endexli ne varsa toplamaya devam.Para yakma işini geçen yıl bitirdim
    Senin eurobondlarda geberik üstat .bende aldım 30 bin USD ...6 ayda 1000 dolar getiriyor..o paranin yarisıyla dışarıda adam gibi ancak yemek yiyoruz 6 kişi .....bende emekli olmayı bekliyordum neyse kısmet artık ..

Sayfa 415/1003 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •