Sayfa 552/1003 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Haziran başındaki Dolar artışı sonrası TL nin stabil gitmesinin nedeni, serbest piyasanın tekrar işletiliş zamanının Emekli ve Memurların temmuz zammı sonrasına bırakılma kararı olabilir mi?
    Olabilir mantıklı.. O kur şoku yaşanacak bir şekilde.. Kaçmanın tek anlamlı sebebi bu olabilir.. Sonuçta 10 gün bayram tatili var.. 10 gün dişini sıksa temmuz a kalıyor

2.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    büyük cesaret bu ortamda ya paracıklar bir gece de buhar olup uçarsa
    Paraları büyük bankalarda değerlendiriyorlar, örneğin bugün gecelik Vakıfbanka %39'dan bağlıyorlar. Ayrıca paranızın belli bir kısmı devlet garantisi altında.

Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    batakçııııı
    Batmaktan korkan batak oynamasın be hocam

3. İng nin müdürü aradı.. %45 mevduat veriyoruz dedi.. Paramın vadesine var o yüzden vade sormadım, pazarlık etmedim..

4. Anladığım kadarı ile pazarlık ve doğru zamanlama ile %50 alınabilir.. Anketler %60 faiz olursa kkm den çıkarım diyenleri işaret ediyordu.. %60 faiz olsa çıkar mıyım?.... Döviz yeterince yükselmiş ise olabilir..

Her şartlarda 60 in altı kurtarmaz , bu ortamda 32 gün bile risk olamk için ,kkm 92 gün düşünemiyorum.bile

6.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    büyük cesaret bu ortamda ya paracıklar bir gece de buhar olup uçarsa
    Bu millet alışmış 3 kuruş fazla alacam diye.Off shore cularda öyleydi.Ben nkolayın bonosuna bile güvenmiyorum.İmar bankası gibi.Adam altyazı geçiyor devlet güvencesi kapsamında değil diye.Bu yazıyı yazmaya neden ihtiyaç duyar insan.Minare kılıfmı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Bu işler kastelliyle başladı
    Çeşitli kılıklara bürünerek günümüze kadar geldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Bu millet alışmış 3 kuruş fazla alacam diye.Off shore cularda öyleydi.Ben nkolayın bonosuna bile güvenmiyorum.İmar bankası gibi.Adam altyazı geçiyor devlet güvencesi kapsamında değil diye.Bu yazıyı yazmaya neden ihtiyaç duyar insan.Minare kılıfmı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yasal olarak yazmak zorunda.

Sayfa 552/1003 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •