Sayfa 477/1003 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Faiz 8.5'e indirildi, enflasyon da inecek.

2. tur seçimlerinden zaferle ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan balkon konuşmasında ekonomiye ilişkin önemli mesajlar verdi. Erdoğan, "Enflasyonun yol açtığı sıkıntıları gidermek refah kayıplarını telafi etmek önümüzdeki günlerin en acil konu başlığıdır. Faiz 8.5'e indirildi. Enflasyon da inecek. Üretim ekonomisi tasarlıyoruz. Üretim gücümüzün sağladığı imkanları herkesi şaşırtacak yeni bir ekonomik atılımın lokomotifi haline getireceğiz" diye konuştu.

https://www.haberler.com/ekonomi/cum...969429-haberi/

bu demektiir mevcut kadro veya anlayış aynen seçim sonrası devam ettirilecek...
    Üretim ekonomisini tasarlamak için biraz erken değil mi reis, sunun şurası 20 sene olmuş..

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Üretim ekonomisini tasarlamak için biraz erken değil mi reis, sunun şurası 20 sene olmuş..
    Şahsı muhteremleri kendisi egonomistir.
    kabak bile 4 ayda yetişiyor.
    Ülkeyi üretim egonomisi altyapısına hazırlamak için 21 yıl uğraşmıştır.
    yol yapdı
    köprü yabdı.
    biz namkörler anlamadık.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3. viop topiğine yazdım buraya da kısaca özet geçim.Seçim öncesi bastırılan döviz ve kredilerin hızla serbest bırakılcağını düşünüyorum.Enflasyona rağmen tercihini hükümetten yana kullanan seçmeni gördükten sonra hükümetin ilk önceliğinin enflasyon olacağını hiç ama hiç sanmıyorum.Kaldıki önlerinde bir 5 sene var .Allah kerim diyecekler ve bildikleri yolda daha da hızlanacaklardır.

4.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Şahsı muhteremleri kendisi egonomistir.
    kabak bile 4 ayda yetişiyor.
    Ülkeyi üretim egonomisi altyapısına hazırlamak için 21 yıl uğraşmıştır.
    yol yapdı
    köprü yabdı.
    biz namkörler anlamadık.
    orman müdürlüğü eliyle tüm ülkeye ceviz dikiyoruz deseler, 20 senede cevzili hamsi yiyorduk şimdiye

5. bayrama kadar dolar 20,60-20,70 olur ,faize koysan aynısını alıyorsun, yabancı ETF de kalsan düzeltme gelebilir, zaman kaybı yaşanabilir, bugün abd borsası kapalı,borç tavanında ankaştıkar yarın öbürgün satıp kar alıp, faiz veya ppz ye parkedip beklemek sanki ağır basıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    orman müdürlüğü eliyle tüm ülkeye ceviz dikiyoruz deseler, 20 senede cevzili hamsi yiyorduk şimdiye
    Ben olsam
    Medine hurması diktirirdim.
    Manda yoğurduyla
    kestane balıyla ne giderdi...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7. USD 20,0222 22,0446

MEALİ (muhtemelen gelen talimatla) ARTIK DOLAR SATMIYORUZ.

İşbankası dolar kuru.

Makas yüzde 10.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8. gARANTİ bANKASI döviz kuru

20 alış 21.95 satış.

Kimse döviz satmak istemiyor.

Neden acaba?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 477/1003 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •