Sayfa 751/1003 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Ağustosun 15 inden sonra eşşek gibi mevduat faizlerini yükseltecekler. Çünkü piyasa da fazla para kalmayacak.
    yapacakları en fazla 5-10 puan artırmak...sadece bu ay enflasyon 10 puan artacak.sene sonunu düşünemiyorum bile.Görünen dövizide kontrollü yükseltecekler yine.ordada enflasona ezdirecekler.burdaki arkadaşlar borsaya mesafeli ama başka seçenek kalmıyor parayı koruma adına.bu alternatifsizlik yüzünden borsa bu seviyelerde yapması gereken sert düzeltmeyi yapamıyor.Takip edenler farketmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Euro/ dolar paritesi.!!
    1.0820- 1.0850 .!!!
    İlk hedef.!!!

AB de işler kötüye gidiyor.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Bu şenlik saat kaçta başlıyor. Bekliyorum tv karşısında parite 1,11 oldu ne zaman düşecek. Bospo senin yüzünden maçı seyretmiyorum.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    2 liralık benzin zammının akabinde sıra motorine geldi. Kronos’un edindiği bilgiye göre, iki rafineri şirketinin fiyatları artırması üzerine akaryakıt ana dağıtım firmaları motorine 1,30 TL zam kararı alındı.

MOTORİN FİYATI 37 TL’NİN EŞİĞİNDE

28 Temmuz Cuma saat 00.01’den itibaren geçerli olacak zamlı tarife ile motorinin litre fiyatı İstanbul’un Avrupa yakasında 33,81 TL’den 35,11 TL’ye çıkacak.

Motorinin litre fiyatı İstanbul’un Anadolu yakasında 35,17 TL’den, Ankara’da 35,65 TL’den ve İzmir’de 35,84 TL’den satılacak. Mardin, Muş, Hakkari ve Adıyaman başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde motorinin litre fiyatı 37 TL’ye yaklaşacak.
    Piyasayı biraz soğutmak için mazotu, benzini artırıyorlar.

Ancak hiç bir etkisini henüz göremedik. D100 e bakıyorum, hala TIR lar full çalışıyor.

Özel araçlar ise itibarlarından tasarrufa gitmiyorlar.

Toplu taşımı kullanan yok nerdeyse...

1990 lardan farklı bir yerdeyiz.

Mazota zam geldikçe, millet hemen uyum sağlıyor. Kendi ürün ve hizmetlerine zam yapıyorlar.

Enflasyona mücadele bu hali ile çok zor...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Masraflar ne tutuyor
    Ayrıca nkolay mobilde swift görülmüyor
    hangi yöntemle yaptınız.
    35 dolar istedi aracı banka(amerikan bankası heralde).. Uygulamada çıkmıyor.. İnternet sitesinden yaptım.. İşlem yapılmadan önce telefon ile arayıp masraf bilgisini söylüyorlar.. Onaylar iseniz gidiyor..

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Piyasayı biraz soğutmak için mazotu, benzini artırıyorlar.

Ancak hiç bir etkisini henüz göremedik. D100 e bakıyorum, hala TIR lar full çalışıyor.

Özel araçlar ise itibarlarından tasarrufa gitmiyorlar.

Toplu taşımı kullanan yok nerdeyse...

1990 lardan farklı bir yerdeyiz.

Mazota zam geldikçe, millet hemen uyum sağlıyor. Kendi ürün ve hizmetlerine zam yapıyorlar.

Enflasyona mücadele bu hali ile çok zor...
    özel araçların çoğunun benzini şirket ödüyor. şirket de vergiden düşüyor. acilen şirketlerin vergisi hesaplanırken, araç yakıtları gider olarak sayılmasın. bakın o zaman yolların boşaldığını, tasarruf yapıldığını göreceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    35 dolar istedi aracı banka(amerikan bankası heralde).. Uygulamada çıkmıyor.. İnternet sitesinden yaptım.. İşlem yapılmadan önce telefon ile arayıp masraf bilgisini söylüyorlar.. Onaylar iseniz gidiyor..
    Bilgi için teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Boşuna hayel kurma.!!
    Arkadaş.!!!

Hiperenflasyonla paran pul.!!!
    Olmaya devam edecek.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Ne olacak sence Bosporos bey
    Bi öngörünüz var mı?

Ne tavsiye edersiniz

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Fayis artirip dusurerek enflasyonu dusurecek durumdan artik cok uzagiz malesef.
    Bundan sonra yapisal reform olmadan bu enf dusmez.
    Hos dusmesini isteyen de pek yok ya, bizim ahlaksiz, riyakar, ikiyuzlu millet ister gibi yapar ama gercekte istemez cunku bu ortamdan kolayca zam yapan kici kirik esnafindan enflasyon muhasebesine gecmeyerek daha fazla vergi toplayan dovlete kadar herkesler cok memnundur.
    Sabit gelirli, memur emekli tayfasina da cok bagirirlarsa geriden gelerek o da bir zam verirler arada bir sustururlar ve yola devam ederler.
    Yani rahmetli gidivanin dedigi gibi fiskiriyeaaaah
    Syg,
    Gidivan reis haklıydı abi.
    2-3 yıldır fışkırıyor maşallah
    Bakalım ne zaman düzelecek piyasa, fışkırmasın kurumasın. ortadan devam

Sayfa 751/1003 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz