Sayfa 850/1003 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar. burada bazen "kkm'den şu kadar kazandım, bu kadar kazandım" diyen arkadaşlar oluyor (daha çok kazansınlar inş). kkm, usd artışı kadar artmıyor mu? yani usd %20 artsa, kkm'deki paranız %20 artmıyor mu? yani kkm kazancıyla övünen arkadaşlar ne ile övünüyor, gerçekten bilmediğimden soruyorum?
    Neye göre soruyorsunuz elinde TL olup kkm yapan mi döviz olup kkm yapanmi ? Hangisini anlamadınız ?

2.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar. burada bazen "kkm'den şu kadar kazandım, bu kadar kazandım" diyen arkadaşlar oluyor (daha çok kazansınlar inş). kkm, usd artışı kadar artmıyor mu? yani usd %20 artsa, kkm'deki paranız %20 artmıyor mu? yani kkm kazancıyla övünen arkadaşlar ne ile övünüyor, gerçekten bilmediğimden soruyorum?
    tl kkm yapan makassız vergisiz risksiz parasını dövize endeksledi..
    doları hiç artmadıki demeyin.. zaten dolarda değildi..

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Neye göre soruyorsunuz elinde TL olup kkm yapan mi döviz olup kkm yapanmi ? Hangisini anlamadınız ?
    hangi kkm türünden bahsettiklerini ben de bilmiyorum açıkçası. ddkm'nin ekstra prim verdiğini biliyorum. TL kkm benim bahsettiğim gibi değil mi? yani TL kkm'de, usd %20 artsa, anaparanız %20 artıyor, başka ekstra bir getiri yok?

4.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    hangi kkm türünden bahsettiklerini ben de bilmiyorum açıkçası. ddkm'nin ekstra prim verdiğini biliyorum. TL kkm benim bahsettiğim gibi değil mi? yani TL kkm'de, usd %20 artsa, anaparanız %20 artıyor, başka ekstra bir getiri yok?
    arkadaşın bahsettiği tl.den kkm, bunu anlamayacak ne var..?

5.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    Sen öğrenene kadar kalkar zaten kkm boşuna yorma kendini.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    Değil tabiki misal 10 Mayıs'ta 1 milyonu olan birisi kkm yaptiysa 10 ağustosta 1.4 milyonu oldu .normal mevduat yapan birisi 1.100 milyon oldu
    Yani kkm yapan TL düz mevduat yapana gore 300 bin TL fazla aldı.

7.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    tl kkm yapan makassız vergisiz risksiz parasını dövize endeksledi..
    doları hiç artmadıki demeyin.. zaten dolarda değildi..
    👏👏👏👏👏.......

8. Bugün bankada dolar al-sat makası mucizevi derecede düşüktü.
    27,16 sat
    27,22 al iken
    Kur 27,19'du.

Vardır bir bildikleri
    Son düzenleme : myfinans; 22-08-2023 saat: 20:39.

Sayfa 850/1003 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •