Sayfa 930/1003 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    30 bin gelir işyeri-dükkan sanırım.

Yüzde 25 sınırı ile konut olmaz.

Dükkanı olan 30 bin alırken aynı potansiyelde konutu olan 5-6 bin kira geliri alıyor.

Böyle adaletsiz bir ülkeye kim yatırım yapar?
    Şöyle bir şeyde var yalnız 3 milyonluk130 metrekare yeni giriş. 20 yıllık eve 20 bin isteyen var..öte yandan 350 metrekare ana caddede eski kiracı dükkan 30 bin TL kira alabiliyor.isyeri bedeli 15 milyon ...bazen konjonktür ters isliyebiliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Kanun koyucularının hepsinin ofisleri işyerleri olduğu için kira artışı işyerlerinde serbest.Akrabamın 3,5 milyonluk evi var kirası 2.750 hemde İstanbul da.Çıkaramıyorda.Sadece güldüm.Ne güzel ülkem

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tapu kayıtları mi var kanun koyucunun elinizde ..
    Kaç işyeri kaç ofis..bir kere mesken bu barınma aileyi çoluk çocuk olan bir yapıyı içeriyor devlet doğrudur yanlıştır bu yüzde ,25 te onun tartışmasını yapmam...ama saik bu.... evde oturani koruyor.digeri ticarethane devlet onu mu düşünecek.aman kıra yüzde 25 olsun diye.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Pasif gelir yaratmak için 2047 Yılı vadeli % 8,61 faizli Eurobond almak mantıklı mı sizce?
    Aslında eskiden mevduatçı idim. Fakat yıllar var ki mevduat ile ilgilenmiyorum. Buraya geçerken bi uğradım denir ya işte öyle bir şey. Eski arkadaşları dudu v.s görebilmek için. Ben eurobond kısa vadeli olanları tercih ediyorum. Kısa dediğim iki üç yıl gibi olanları. Her halukarda vergi avantajından yararlanmak için vade sonuna kadar elde tutuyorum.

4. Ters repo dolarda %5 nkolayda.
     Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    içinde dolar ters repo olan ve dolar ile giriş yapılan döviz fonlarını inceleyebilirsiniz getirisi %3.5 civari. İş portföy ONS, Ak portföy PAL. Bu fonlar cds düşüş veya yükselişinden etkilenmez.
    SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dikkat etmemiştim yeniledim bonolari. Maksimum mayis 24 vadeli 100binlik parçalarda alınca çıkıyor.
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Nkolay 36 yaptı.
    En yüksek ppf 34.5

6.  Alıntı Originally Posted by sonsav Yazıyı Oku
    On'da (Burgan dijital), 150 bin dolara ve 32 güne kadar 3,5...
    2 aydır 3.5. halkbank %2.5tan 1e indirmiş.

Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Kanun koyucularının hepsinin ofisleri işyerleri olduğu için kira artışı işyerlerinde serbest.Akrabamın 3,5 milyonluk evi var kirası 2.750 hemde İstanbul da.Çıkaramıyorda.Sadece güldüm.Ne güzel ülkem

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşyerinde serbest falan değil.!!!
    ÜFE TÜFE oranında kira artışı.!!!
    TÜİK verisine ayarlı.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. Benim hesap %1 le yenilenmiş 3 gün önce netten baktım %0.2 halkbank. Çeksen dert koysan dert
     Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    2 aydır 3.5. halkbank %2.5tan 1e indirmiş.

Sayfa 930/1003 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •