Sayfa 372/1003 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Mahfi eğilmez yazmış.

İnsanlar, kendilerine en az hükümet kadar, hatta ondan daha çok vaatlerde bulunan bir muhalefet gördüğünde ekonominin aslında o kadar da kötü olmadığını düşünürler. Bunu defalarca yazdım ve her yazdığımda “siyaset öyle yapılmaz, hayal satmak lazım†tepkisiyle karşılaştım. Siyaset nasıl yapılır bilemem ama gerçekleri konuşmazsanız gerçekleri konuşmayanları eleştirmenizin anlamı kalmaz.

https://www.mahfiegilmez.com/2023/05...e-ter.html?m=1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hep yazdım muhalefet pas atıyor iktidar gol atıyor oyları topluyor yıllardır böyle eyt diye yırtındılar iktidar yaptı zırt pırt asgari ücret artsın dediler iktidar artırdı 3600 dediler iktidar yaptı memur maaşı 22000 olsun dediler iktidar yapacak sonunda hepimizin sırtına popülizm yükü bindi peki chp ye ne faydası oldu bir hiç yıllardır aldığı oyun aynısını aldı bakalım bu 14 gün içinde KK dan hangi popülist vaatleri göreceğiz

2.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Akbank 40% kkm
    Sıfırmış o...

3. Akbank Mobil nakit avans bölümüne girilemiyor muhtemelen limiti indiriyorlar

4. Kkm vade sonunda, anapara tekrar dolar olarak alınacaksa bununla ilgili işlem saati 11-12 arası mıydı?

5. Merkez bankası kurunu kaçırmamak için

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Merkez bankası kurunu kaçırmamak için
    Müşteri temsilcim bana 3 gün önceden haber verirseniz daha iyi olur dedi yoğunluktan ötürü ama kanunen vade günü en geç sabah 9.00 galiba yoksa hak yanıyormuş

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Akbank Mobil nakit avans bölümüne girilemiyor muhtemelen limiti indiriyorlar
    Bankaların hemen hepsi nakit avans, taksitli nakit avans limitlerini düşürdüler taksit sayıları da azaldı.Limitlerde indirim yapmayan bankalar ise kullanılabilecek nakit avanslara sınır koydular.Vakıfbank en fazla 5000 bin tl veriyordu Cuma günü.

Geçen hafta kartlarımda ne kadar limit varsa hepsini taksitli nakit avans olarak kullanmıştım bedava para.
    İyi bir geçim kapısıydı millet için son kalede düştü

8. Gittim 30 verdi Akbank
     Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Sıfırmış o...
    VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 372/1003 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •