Sayfa 526/1003 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    USD/TL Parite 30 olursa eğer, geçen senelerdeki satın alım gücümde olacağım ancak bir gurbetçi olarak. Bir porsiyon kebap 10-15USD, kahve 3USD... Çok pahalı Türkiye, hele yazlık mekanlar daha da pahalıdır. Araba kiralama ücretleri, oteller, ulaşım onlar da feci durumda. Marketten alınan et süt fiyatı aynı, heralde evde oturup çekirdek çitleriz bu yaz gelince memlekete
    Diyorum anlatamıyorum beton başlığındakilere bunu. Türkiye'de yaşamak akıl karı değil şu vaziyette AB vatandaşları için.

Sağlam deval lazım işlerin rayına oturması için.

İngiliz vatandaşı işçi adam 40 sene çalışmış etmiş kafa yormuş, emekliliğini Türkiye'de rahat rahat yaşayamıyor. M.Şimşek bu durumu düzeltecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,005
     Alıntı Originally Posted by marfatih Yazıyı Oku
    bende gitmem de arkadaşlar video çekmek için gitmiş onlar söyledi.

Bir beğeni alırız
    https://youtu.be/NJbkOKBNV0k
    Gusel video cekmis..

Like attim.

Abone olmadim ama..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. İngiliz emmilere alternatif çok, gitsinler Portekiz'e, İspanya'ya, Yunanistan'a, Fas'a, Tayland'a vs vs... Biz gelip te eşi dostu görmesek, bir Kebap yemesek olmiyür ama, yazık bu gurbetçilere vallaha Reis sen neler ettin bize...

4.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    İngiliz emmilere alternatif çok, gitsinler Portekiz'e, İspanya'ya, Yunanistan'a, Fas'a, Tayland'a vs vs... Biz gelip te eşi dostu görmesek, bir Kebap yemesek olmiyür ama, yazık bu gurbetçilere vallaha Reis sen neler ettin bize...
    Sizin isinizde zor bulundugunuz ülkede yiyemiyor musunuz .düzgün kebapçı yok herhalde ...hangi ülke acaba .burada karı koca asgari ücretli çalışan haftada bir kebabını yiyecek refah seviyesinde...bir yazlik komşum var sadece tr ye geldignde kelle paça çorbası iciyordu.dedim neden Almanya'da icmiyorsun o kadar para nerede diyordu..

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben yunan adasinda yapildigi gibi havada kurutulmus, izgara seklinde ve lastik gibi cigneneni de cok sevdim.

Syg,
    sipariş verirken aynı bu şekildemi isteyeceğiz
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

6. Dolar kısa sürede bu kadar yükselmişken ve 3 aydan daha kısa bağlanamadığı için Tl kkm yapmanın pek cazibesi kalmayacak gibi seçimlerden önce tl kkm yapmak daha mantıklıydı.

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Sizin isinizde zor bulundugunuz ülkede yiyemiyor musunuz .düzgün kebapçı yok herhalde ...hangi ülke acaba .burada karı koca asgari ücretli çalışan haftada bir kebabını yiyecek refah seviyesinde...bir yazlik komşum var sadece tr ye geldignde kelle paça çorbası iciyordu.dedim neden Almanya'da icmiyorsun o kadar para nerede diyordu..
    Ben Asya'dayım ne yazık ki, HongKong/Tayvan buralarda çok kötü Türk restaurantları. Hint-Pakistanlılar daha lezzetli tandoori kebaplarını yapıyorlar, Türkler'de iş yok ne yazık ki. Burada güzel steak yiyebilirsiniz, deniz ürünlerinin âlasını yersiniz. Kebap, dolmalar sarmalar ancak Türkiye'ye gelince nasip oluyor...

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Alamanya'da bağlantıdaki gibi gariban adamdır komşunuz.

https://twitter.com/turkiyegercegii/...nyb-cFBAL4lhWQ

Sayfa 526/1003 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •