Sayfa 1/208 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

Arbitraj Fırsatları

Bu konuda yakaladığımız arbitraj fırsatlarını paylaşalım
    Sabit getirili enstrümanlara alternatif olsun, ufkumuz açılsın

Hayırlısı olsun, sayın yuji...

Fon sayfanı ciddiyet ile yönetiyorsun, burayı da en iyi şekilde götüreceğini eminim.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Viop'ta teminat olarak hisse senetleri de gösterilebilmekte, detaylar için aşağıdaki dökümana bakıp aracı kurumunuzla görüşebilirsiniz

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Sayın yuji,

viop'ta işlem yapanlar için önemli bir konu olduğu için biraz üstüne gittim. Aracı kuruma aşağıdaki link ve açıklamalar ile email atarsanız sorun kalmayacaktır. Ben konuştum ve hisse senetlerini teminat olarak göstermeyi kabul ettiler.

"İstanbul Takas ve Saklama Bankası" tarafından aşağıdaki linkte sayfa 26 da "Viop İşlem teminatı olarak kabul edilebilecek kıymetler", sayfa 27'de "İşlem teminatı kompozisyon limitleri" ve sayfa 28'de "değerleme katsayıları" açıklanmıştır.

https://www.takasbank.com.tr/documen...uru_100122.pdf

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    hayırlı olsun yuji....ben ara ara gelecem....

Nisan vade
    isgyo 46 - 41
    ecilc 43
    vestl 43
    sokm 42
    asels 41
    isfin 39
    petkm 40
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Merhaba, bunu kullanan fonlar var. Mantığını birazcık biliyorum ama hiç yapmadım. Bu konu hakkında kısada olsa genel bir kaynak varmıdır. Öğrenmek için. Teşekkürler

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Dali45 Yazıyı Oku
    Merhaba, bunu kullanan fonlar var. Mantığını birazcık biliyorum ama hiç yapmadım. Bu konu hakkında kısada olsa genel bir kaynak varmıdır. Öğrenmek için. Teşekkürler

Aşağıdaki kaynağa bakabilirsiniz. Hem spot hem de Viop'ta işlem yapmanız gerekeceği için Viop kaynalı riskleri de araştırmanız iyi olur. YTD.

Alıntı Originally Posted by Dali45 Yazıyı Oku
    Merhaba, bunu kullanan fonlar var. Mantığını birazcık biliyorum ama hiç yapmadım. Bu konu hakkında kısada olsa genel bir kaynak varmıdır. Öğrenmek için. Teşekkürler

Aşağıdaki kaynağa bakabilirsiniz. Hem spot hem de Viop'ta işlem yapmanız gerekeceği için Viop kaynalı riskleri de araştırmanız iyi olur. YTD.

Sayfa 1/208 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •