Sayfa 435/1003 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Kapıcıya takılmış gidiyorsunuz.Fayans döşeyen,Parke döşeyen,tesisatçı,boyacı vs bunlarda üniversite mezunundan çok kazanır genelde.Herkezin yapmaycağı ve yapamayacağı işleri yapanlar çok kazanabilir.Logarınız tıkansın bakın yarım saatlik işe kaç para alıyorlar.Hortumu uzatması 624 tl.daha birde saplaması var

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Logarın tkanması br kriz anıdır.Bu dönemde komple hortumu sokarlar..Hiç acımazlar a.q

2.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Kapıcıya takılmış gidiyorsunuz.Fayans döşeyen,Parke döşeyen,tesisatçı,boyacı vs bunlarda üniversite mezunundan çok kazanır genelde.Herkezin yapmaycağı ve yapamayacağı işleri yapanlar çok kazanabilir.Logarınız tıkansın bakın yarım saatlik işe kaç para alıyorlar.Hortumu uzatması 624 tl.daha birde saplaması var

Saplamaca bunlar gel abla geel gel abi geel

3. İŞ bankası ayrı bir tür. Devlet bankalar, bazı yabancı bankalar taksitli avansı açtılar. İşbankasına gece baktım. 50 bin limitli 6 ayla sınırlamıştı. Sabah baktım 3 aya düşmüş ve limit 10 bine inmiş.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4. Aylık 1,36 ödenen taksitli nakit avansın (ilk aydan ödenmeye başlandığından ve giderek azalan miktar olduğundan) bileşik faiz hesabı nasıl yapılıyor?

Böyle bir hesap yöntemi var mıdır?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    538
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Seçimi alınca kimseye zırnık vermeyecekler.....
    O gerçek işte imzamı atarım.hep böyle olmuştur malüm.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    538
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bizim kapıcının evi var ve oradan kira geliri de var.
    EYT den emekli oldu ve çalışmaya devam ediyor.
    Bunların alayı çift dört dikiş ,bizimkinide 2 evi vardı baktık bizden zengin oldu kovduk kurtulduk 5 sene oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku

Kapıcı maaşına yapılacak zammın ekonomiyi batıracağını iddia edenler var :-) Ekonomideki asıl kaçak/delik başka yerde ama görmek istemiyorlar (ya da kafaları almıyor)...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Sonunda ben de kredi kartına bulaştım, herhalde ülkede bir ben kalmıştım çekmeyen:
    100 bin 12 taksit nakit avans, 1.36 faiz, toplam ödeme herşey dahil 12 ayda 111 bin lira.

Sayfa 435/1003 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •