Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: Temettü yolculuğum...

1. Temettü yolculuğum...

Merhabalar. Yaşım 29
    Borsaya 2019 de ilgi duymaya başlamıştım.ilk alım satımımı arcelik hissesiyle yapmıştım zaman geçtikçe kuşlu sitede üstadların paylaştıkları hisseleri al sat yapıyordum
    Elimdeki nakitle hiç bilmediğim sadece kuşluda trend olan hisselere atlıyordum bazen kar bazen zarar. Belli bir süre sonra kendim temel analizcilik yapmaya karar verdim 2022 elimde 150 k parayı enerji ve gıda hisseleriyle 1.5 milyona kadar yükseltim. Daha önce başlamak istediğim temettü yatırımına başladım. Şuan elimde 2000 adet froto ,2000 adet Tüpraş ve büyüme hissesi olarak 2000 adet gesan hisselerim var. 2030 da işimden istifa etmeyi düşünüyorum.

2. 2030 senesine kadar burdayım

3. 2030 dan sonrada burdayım başka işim olmayacak zaten )

4. Tuprs maşallah

5.  Alıntı Originally Posted by Lizardd Yazıyı Oku
    Merhabalar. Yaşım 29
    Borsaya 2019 de ilgi duymaya başlamıştım.ilk alım satımımı arcelik hissesiyle yapmıştım zaman geçtikçe kuşlu sitede üstadların paylaştıkları hisseleri al sat yapıyordum
    Elimdeki nakitle hiç bilmediğim sadece kuşluda trend olan hisselere atlıyordum bazen kar bazen zarar. Belli bir süre sonra kendim temel analizcilik yapmaya karar verdim 2022 elimde 150 k parayı enerji ve gıda hisseleriyle 1.5 milyona kadar yükseltim. Daha önce başlamak istediğim temettü yatırımına başladım. Şuan elimde 2000 adet froto ,2000 adet Tüpraş ve büyüme hissesi olarak 2000 adet gesan hisselerim var. 2030 da işimden istifa etmeyi düşünüyorum.
    helal olsun hocam çok güzel kazanmışsın. 1 yıl içerisinde bu kadar kazandığına göre 2030'a kadar ne kadar kazanırsın tahmin etmesi zor fakat bir yerde doyum noktası olmalı hocam.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •