Sayfa 15/29 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 230 madde; 113 - 120 arası.

Konu: AYCES - Altınyunus Çeşme

1. Ben varım kardeş 1 yıl önce aldım duruyo

2. Burası çok sakin arkadaşlar

3. Niye çıktı niye düşüyor acaba?

Takas verileri çıkışı destekliyor mu?

Yaşarın bu oteli satışı söz konusu olabilir mi?

Arazi fiyatı ortalama 5000 TL / m2 hesaplanırsa sırf arazisi 700 milyon ediyor. Şu anki piyasa ederi 130 milyon civarı.

Ütopya 36 milyon €'ya satılmıştı. Yatak kapasitesi bundan biraz fazlaydı. Yorum yapacak kimse yok mu?

Yazılarım yatırım tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Niye çıktı niye düşüyor acaba?

Takas verileri çıkışı destekliyor mu?

Yaşarın bu oteli satışı söz konusu olabilir mi?

Arazi fiyatı ortalama 5000 TL / m2 hesaplanırsa sırf arazisi 700 milyon ediyor. Şu anki piyasa ederi 130 milyon civarı.

Ütopya 36 milyon €'ya satılmıştı. Yatak kapasitesi bundan biraz fazlaydı. Yorum yapacak kimse yok mu?

Yazılarım yatırım tavsiyesi içermez.
    Bizlerin bunları bilmesi mümkün mü? Eğer böyle bir şey varsa bile fiyat istedikleri yere gelince haberimiz olur. Şu anda küçük yatırımcının haberinin olması mümkün değildir.
    Karıncanın 1 Yılda Biriktirdiğini Deve 1 Avuçta Yermiş.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Olamaz. Tavsiyede Bulunmak Bizim Haddimiz Değildir.

5. Müsadenizle...

40 gün sonrasında ; müsadenizle...
    Umarım gerek Ayces 'te gerekse Vking de öngörülerimden faydalanan olmuştur.
    Herkese hayırlı kazançlar...

Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Tüm Yaşar Grubu hisselerinde son 5 gündür gerçekleşen işlemler mal toplama değil yeterince toplanmış olan hisselerin fiyatlarının artık patron tarafından yukarı çekilme zamanı olduğunu düşünmekteyim...O nedenle ; sayın psikopat baba bence bu süreç daha yeni başlamakta... Ancak yine de bu benim şahsi kanaatim olup yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle...Nasıl hisseler 3 yılda 1/3 fiyatlara çekildi ise bundan sonrada grup tarafından danışıklı döğüş işlemleri ile yukarı çekilecektir diye düşünüyorum...Tüm senetler patronun portföyünde ve ky uyanana kadar hisseler araştırma raporlarında hedeflenen seviyelere kadar çekilecek sonra dağıtılmaya başlanacaktır...Grubun 4 A grubu ve 2 C grubu hissesi sırayla primlenmekte...Pınar hisseleri ve DYO marka liderleri..Kaldı ki Koç ortaklığındaki Altınyunus için turizm beklentileri bu sene çok yüksek...Viking ise grubun satacağı ilk muhtemel şirket...
    Şahsi öngörülerim olup yatırım tavsiyesi değildir...

6. Bugün hissede bir düzeltme gelebilir.

Müzayedeye çıkacağı İçin mi gelsin düzeltme niye gelsin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by HİSSEMATİK Yazıyı Oku
    Bugün hissede bir düzeltme gelebilir.
    Herhalde eldeki hisselerini kaptırdın diye düşünüyorum

Sayfa 15/29 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz