Sayfa 24/29 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 230 madde; 185 - 192 arası.

Konu: AYCES - Altınyunus Çeşme

Ağa ne satan var nede alan kaldık lan böyle kim kime inat yapıyor anlamadım

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

üç aylık takas

Herkese sağlıklı bir yil diliyorum Ortaklar.. en cok buna ihtiyacimiz var sagligimiza...
    Borsaya gelince kazancimizin da allah hayirlisini versin..
    Umarim berektli herkesin yüzünün güldüğü bir yıl olur milletimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum

Maalt giderken ayak uydurmak da neyin nesi var bir gariplik de matriks yok cozemedik
    Mallar kimde acaba birisi atsada baksak ya kesin dökme topla islemi ama ozamanda o kadar yukari surmezledi biraz bekleyelim bakalim belli eder rengini

7.  Alıntı Originally Posted by LittleB00S Yazıyı Oku
    Maalt giderken ayak uydurmak da neyin nesi var bir gariplik de matriks yok cozemedik
    Mallar kimde acaba birisi atsada baksak ya kesin dökme topla islemi ama ozamanda o kadar yukari surmezledi biraz bekleyelim bakalim belli eder rengini

hocam maalt gideli 1 ayı geçti hala gidiyo,bu ona ayak uydursa coktaaan gitmeye başlardı? bence döktü dökeceğini ve gidiyo.baksana buraya bile ne yazan ne bakan kalmamış:) ha salı da tavan yapınca millet dolışur

8. Nereye kadar

[
    Slm arkadaslar, ya bu sirketin 25 milyon sermeyesi var, 6-8 milyon Zararda... Fiyati Bas almis gidiyor, neden acaba?

Sayfa 24/29 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •